Sürekli zıplayıp asılı kalmanın omuzda bir etkisi olur mu?

Arkadaşlar 24 yaşındayım boy uzatmak için söylemiyorum boyum yeterince uzun. Her gün 300-400 kere zıplayıp asılı kalsak omza ne gibi faydası olur? Çünkü bunu yaparken kol ve omuzlar çok ağrıyor.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• zıplayıp asılı kalmayı anlamadım superman

0|0
    0|0
    • Basketbolda nasıl zıplıyorsun ya işte öyle zıplamak. Asılı kalmakta ellerinle bir yere tutunup kendini salma barfiks çeker gibi. Anladın

• omzun cıkar yakında ben 15 yasımdan berı spor yapıyorum oyle bır antreman duymadım barfıks sırt calıstırı omuz ıcın avuda kalk bacaklarını duvara daya o sekılde sınav cek agırlık yoksa

Kızlar Ne Diyor 1

• Güçleniyor işte yetmez mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hacı hazır asılı kalmışken nizami barfiks çek işte o zaman hem kollarına hem omuzlarına hemde göğüslerine fena etkisi oluyo :)

0|0
    0|0
  • ilk başlarda eklemlerde kütürtü yapar. ikinci aşama aradaki kıkırdak ve sıvı zarar görmeye başlayabilir. üçüncü durum zayıf bir anda eklem yerinden çıkabilir. o yüzden gerek yok böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Amacın kas ise kas yapmaz ama güçlenme tabi ki olacaktır ve boyunun uzamasındada etkisi olacaktır.

0|0
    0|0
    • Güçlenme derken kuvvet mi artacak? Zaten yaş 25 e geliyor boy uzaması bizden geçti zaten gerek yokta kuvvet yönünden bir artış mı olacak ondan mı söz ediyorsun?

Yükleniyor...