Bisiklet sürmek bacakları inceltir mi?

İnceltmiyorsa eğer başka neler önerirsiniz inceltmek için? squat dışında lütfen. Kas yapıyo çünkü.

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• onun yerine squats yap. bisiklet sürmek de kas yapar. tabi önce yağları eritir. incelmekten kastın salık, yağlı bir vücudun varsa geçerli. yok zaten inceysen ya da etin sıkıysa kas yaparsın.

0|0
    0|0
    • Squat yaklaşık 2 ay yaptım kas oluşmaya başlayınca daha da kalınlaşır diye korkup bıraktım :D

• Teşekkür ederim :)

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Bisikleti bilmiyorum. Yanıltmak istemem ama birde platesin makinası var sanırım onu bir araştırım. Fitleştirıyordu. Dengelemenize yardımcı olabilir.

0|0
    0|0
  • Bisiklet İnceltiyor

0|0
    0|0
  • bisiklet sürmek bacakları inceltmez nesin sen 2 dk bisiklet sürme ile olacağını falanmı zannediyorsub bisiklet günde 2 bilemedin 3 saat falan uğraşman lazım ayrıca dediğim gibi inceltmez kas yapar güzel gösteriri yağları kasa dönüştürürsün işte yararlı fakat günde 30 dk boyunca ip atlsan daha çok yararı olur fakat dinlenmek şartıyla ayrıca boyunda uzar bacaklarında incelir

0|0
    0|0
    • 2 dk bisiklet süreceğim mi dedim? İnsanları aşağılamaktan ne kadar hoşlanıyosunuz ya

• Ne anlarsan anlada ben seni aşağılamadım ama 2-3 saat sürebiliceğinide zannetmiyorum?

• Roberto Carlos olabilme imkanın var azizim. :(

0|0
    0|0
  • İnceltir tabi, aynı zamanda sıkılaştırır..

Yürüyüş de yapabilirsin..

0|0
    0|0
  • Duz yolda ve uzun sure surersen evet kisa sure ve yokus tirmanirsan ya da cok hizli surersen kas yaparsin

0|0
    0|0
  • Bisiklet kas yapar.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • İnceliği yerden kopmasında :D

0|0
    0|0
  • Sıklaştırır

0|0
    0|0
  • 1. seviyede +15 dakika sürersen eğer inceltir.

0|0
    0|0
  • Yatarak büyüttüğün götü 2 gün bisiklet sürmekle eritemezsin canım. Erotizme ilgi duy biraz.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yeaa canim birde ip atla inanılmaz yararini gorceksin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...