Kızlarda hafif kas nasıl sizce?

Ben kas istiyorum ama önce yağları eritmem gerek tabii. Sadece karnımda ve kolumda biraz yağ var. Bunları eritmem ne kadar sürer? Düzenli spor yapıyorum 2 haftadır falan ama yediklerime dikkat etmiyorum çünkü tatildeyim. Hafif kas yapmam ve eritmem ne kadar sürer, bunun hakkında düşünceleriniz neler? :) Bir de egzersiz tavsiyesi olan varsa sevinirim:)

0|0
4|38

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• Kas yapmanı tavsiye etmem düzenli basit sporlar yap eğer kas yaparsan kendini bıraktıgın anda iyice yağlanırsın ama düzenli aktiviteler ve bunun üstüne meditasyon, diksiyon egitimlerini uygularsan bedenin ruhun rahatlar ve güzel bir vucuda görünüme kavuşursun..

Sana ilk tavsiyem uykunu düzenlemen lazım..

1|0
    0|0
    • Bırakmasam peki? Kararlıyım aslında. Sadece yağları eritsem de olur ama çok hafif kas istiyorum karnımda

• Er ya da geç bırakırsın erkeklerden çok farklı bir yapıya sahipsiniz hayat şartları bıraktırmak zorunda kaldıgında kötü olur senin için bırakmasan bu defa fazlasıyla kas daha çok olur kötü bir görünümede yol açabilir en sağlıklı yolu sabah koşuları, hafif sporlar vucudun mükemmel derecede güzel olur zamana dayalı yapıp hatta hiç bırakmamak sağlıgına ve vucüt düzenine çok büyük katkıda olur..

• boyle olmadıgı surece sorun yok kanks
    www.google.com.tr/search

0|1
    0|0
  • kadının seksiliği dişiliği zarifliği kayboluyor yerine erkeksi bir vücut geliyor bence hoş değil.

bu dediklerin hemen olmuyor hemen kas yap erit falan :)

0|0
    0|0
  • Kadin ve kas = igrenclik

1|0
    0|0
  • Kas yapma gözünü seveyim :( Bölgesel yağ eritme diye birşey de yok. Vücudun kendisi karar vereceği bir yerden yakmaya başlar yağları ve genel bir yağ kaybına uğrarsın. Günlük tüketiminden daha fazla kalori al, kardiyo egzersizleri yağ yakmak için ideal hem kaslı görünüm de vermez.

0|0
    0|0
  • öncelikle hafif kas kızlarda güzel durur senin baklava falan yapmaya veya ağırlık kaldırmaya ihtiyacın yok spor öyle top üstünde yuvarlandım bugün bu kadar değil hergün tempo arttıracaksın senin adonislerin olması lazım bel bölgesinde yani ince belli ve gayet güzel gösterir bir bayanı yakışır yani mekik falan çek günde 30 dk koş bunları kendi kafana göre artır azalt ama yapmayı unutma ben olsam unutmam unutursanda geçmiş olsun yağların 2 katı geri döner zaten beslenmene dikkat etmiyorsun :D :D :D

0|0
    0|0
  • birazcık yapılı olması iyidir yani bazı nazik bayanlar bir adet valizi taşıyamazken bu bayan beni kaldırıp merdivenlerden bile çıkartabilir belki ayağım kırılmıştır belki yürüyemiyorumdur bu beni elinde poşet belinde kemer hesabı o yana bu yana sündüre sündüre dolaştırabilir yani iyidir iyi iyi...

0|0
    0|0
  • direkt soruna cevap veriyorum abartılı değil ama mankenlerde olan kaslar muazzam duruyo kesinlikle yap iradeni koruyup :)

0|0
    0|0
  • Karin kasi olursa fena olmaz :)

1|0
    0|0
  • Senin ağzından bal mı damlar yoksa bana mı öyle gelir.
    Spor yapan kız ♥

Yağları eritmen için kardiyo hareketleri yaparsın, ekstrada yanında dumbelllarla ağırlık çalışırsın kol omuz sırt vs karın için yarım mekik, plank, twister, side crunch gibi harektleri yaparsın
    Squatı da unutma :)

0|0
    0|0
  • Arka kolun toplu dursa yeter, bu arada nick güzel.

0|0
    0|0
  • Kadinda hafif kas iyi durur.

0|0
    0|0
  • Hafif kas derken sıkı bir vücut anlamında diyorsan gayet güzel ama vücut geliştirme gibi falan diyorsan iğrenç..

0|0
    0|0
  • İtici

0|0
    0|0
  • hafif kas değil de, sıkı vücut iyidir.

0|0
    0|0
  • Hafif karın kası yap arasında dilimle sörf yapayım ^_^
    Bu yazımı kişisel algılama tamamen can sıkıntısına yazdım knk :(

0|0
    0|0
  • Bence gayet iyidir.

0|0
    0|0
  • erkeklerin yüzde 80ni hatta 90nından daha çok kası olan bir hatun gördüm kolları felan çok iticiydi ama senin onun kadar yapacagını sanmam

0|0
    0|0
  • çok hafif olduğu sürece gayet güzel. hatta bir arkadaşım bana "pazularıma baksana haha" diyordu, gerçekten komik oluyordu.

0|0
    0|0
  • mevzuu olursa beraber atlarız iyidir iyi

0|0
    0|0
  • Karında hafif kas iyidir.. Bacak kası da yakışıyor kızlara. Onun dışında fit olmak yeterli.

0|0
    0|0
  • Carnitin kullanırsan kısa sürede eritirsin kardiyo yaparak tabi..

0|0
    0|0
  • Bu spor'da süre kavramı yoktur herşey zamanla olur ve unutma ki ne kadar çalışırsan çalış beslenmene dikkat etmedikten sonra boşuna.

0|0
    0|0
  • Yok be yakismyo kas kizlara

0|0
    0|0
  • Bence itici olur.

0|0
    0|0
  • Ayva göbeği seviyorum ben. :d

0|0
    0|0
  • hayır kardiş kadın dediğin göğüs hariç her tarafı yumuşak tenli olmalı :)

0|0
    0|0
  • Bana göre kadının güzeli balık etli olandır :D

0|0
    0|0
  • Yakışır ;)

0|0
    0|0
  • Kardiyo evet ağırlıkta sıkılaşmak için olabilir ama bayanda kasa hayır ! !

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...