Dudak yapısının kişilik üzerindeki etkileri. Sizin dudaklarınız hangisi?

Sizin dudaklarınız hangisi ?

Benımkı ust dudak alt dudaga nazaran daha ınce

Üst dudağı ince, alt dudağı kalın kişiler; eğlenmeye bayılan, hayatında plana yer olmayan ve genellikle sanata yatkın insanlardır. Esprili kişilikleriyle kendilerine aşık edebilirler.

Herkes yazsın =)

link

0|0
10|19

En İyi Kız Görüşü

• Sımsıkı kenetlenmiş dudaklar ise kararlılığın ve hırsın temsilcisi. Genelde daha ciddi ve düzenlidirler

Dolgun ve biçimli dudaklar, açık sözlü ve içtendir. Bu insanlara karşı sonsuz bir güven duyabilirsiniz. En fırtınalı aşıkları barındıran bu gruptakiler sevgileri göstermeyi çok severler.

diyooo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• DOLGUN VE BİÇİMLİ

Dolgun ve biçimli dudaklar, açık sözlü ve içtendir. Bu insanlara karşı sonsuz bir güven duyabilirsiniz. En fırtınalı aşıkları barındıran bu gruptakiler sevgileri göstermeyi çok severler.

Alt dudak kalın, üst dudak ince ise; bir hayalperest ile karşı karşıyasınız. Toplum içinde her zaman farkedilseler de mütevaziliklerini korurlar. Sevdiklerine sadıklardır, ta ki üzerlerinde bir hakimiyet olgusu hissedene kadar.

0|0
    1|0
  • vay anasınıı . harbiden doğru haa. Birebir aynı :/

sanata yatkın, eğlenmeye bayılan,karamsar ve ketumdurlar, en sadık, Tümüyle dürüstlükten yanadırlar.

0|0
    0|0
  • :) genelde herkesin alt dudağı daha kalındır bilmiyorum ben tersiyle karşılaşmaşmadım :s ve herkes eğlenmek ister espirili kişiliklerde kafanın boş olmasıyla(takılan bir düşünce) olmamasıyla ilgilidir. Bu durumuda herkes çok güzel espiri yapabiliyor...

0|0
    0|0
  • Alt ve üst dudağı ince olanlar biraz hain ve içten pazarlıklı oluyorlar. Dolgun ve biçimli dudaklılar gerçekten içten ve açık sözlü oluyorlar. Benim edindiğim tecrübe böyle.

0|0
    0|0
  • "Dolgun ve biçimli dudaklar, açık sözlü ve içtendir. Bu insanlara karşı sonsuz bir güven duyabilirsiniz. En fırtınalı aşıkları barındıran bu gruptakiler sevgileri göstermeyi çok severler." ben zaten ama bir de sevecek sevilecek birini bulsaydım :)))

0|0
    0|0
  • ÜST DUDAK

Üst dudağı ince, alt dudağı kalın kişiler; eğlenmeye bayılan, hayatında plana yer olmayan ve genellikle sanata yatkın insanlardır. Esprili kişilikleriyle kendilerine aşık edebilirler. Son olarak, ince dudaklar genellikle diğerlerine göre daha karamsar ve ketumdurlar. Ancak en sadık erkekler bu dudaklara sahiptirler. Tümüyle dürüstlükten yanadırlar ama duygularını paylaşmak çok hoşlarına gitmeyecektir.

doğru mu acaba:D

0|0
    0|0
  • benim ki hangsi ki dudağımı bulamadım :d

0|0
    0|0
  • DOLGUN VE BİÇİMLİ

Dolgun ve biçimli dudaklar, açık sözlü ve içtendir. Bu insanlara karşı sonsuz bir güven duyabilirsiniz. En fırtınalı aşıkları barındıran bu gruptakiler sevgileri göstermeyi çok severler

0|0
    0|0
  • Dolgun ve biçimli dudaklar, açık sözlü ve içtendir. Bu insanlara karşı sonsuz bir güven duyabilirsiniz. En fırtınalı aşıkları barındıran bu gruptakiler sevgileri göstermeyi çok severler.

:D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • İnce dudaklı kadınlar az merhametli olurmuş

kaln dudaklılar zevk verici ve zevkine düşkün olurmuş

Bir de ...

0|0
    0|0
  • bende senle aynı

0|0
    0|0
  • sanırım ben bu senin tanımlamana uyuyorum...

0|0
    0|0
  • Benimde öyle ama saçma bir şey bu .Dudaktan karakter analizi olur mu ya?

0|0
    0|0
  • benim 2'side gayet kalın :D

0|0
    0|0
  • at ağazlı yazdı

0|0
    0|0
  • benim dudaklar ufak ve kalın.

0|0
    0|0
  • Küçüück

0|0
    0|0
  • işiniz gücünüz sexs diyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Dolgun ve biçimli dudaklar, açık sözlü ve içtendir. Bu insanlara karşı sonsuz bir güven duyabilirsiniz. En fırtınalı aşıkları barındıran bu gruptakiler sevgileri göstermeyi çok severler :D:D

2|0
    0|0
  • Dolgun ve biçimli dudaklar, açık sözlü ve içtendir. Bu insanlara karşı sonsuz bir güven duyabilirsiniz. En fırtınalı aşıkları barındıran bu gruptakiler sevgileri göstermeyi çok severler.

Ahanda ben (:

1|0
    0|0
  • Üst dudağı ince, alt dudağı kalın kişiler; eğlenmeye bayılan, hayatında plana yer olmayan ve genellikle sanata yatkın insanlardır. Esprili kişilikleriyle kendilerine aşık edebilirler. Son olarak, ince dudaklar genellikle diğerlerine göre daha karamsar ve ketumdurlar. Ancak en sadık erkekler bu dudaklara sahiptirler. Tümüyle dürüstlükten yanadırlar ama duygularını paylaşmak çok hoşlarına gitmeyecektir. Evet doğru sayılır.

0|0
    0|0
  • uyuyo bana:)

Alt dudak kalın, üst dudak ince ise; bir hayalperest ile karşı karşıyasınız. Toplum içinde her zaman farkedilseler de mütevaziliklerini korurlar. Sevdiklerine sadıklardır, ta ki üzerlerinde bir hakimiyet olgusu hissedene kadar.

0|0
    0|1
  • Alt dudak kalın, üst dudak ince ise; bir hayalperest ile karşı karşıyasınız. Toplum içinde her zaman farkedilseler de mütevaziliklerini korurlar. Sevdiklerine sadıklardır, ta ki üzerlerinde bir hakimiyet olgusu hissedene kadar.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • benimkini görünce ayıp ayıp şeyler söylüyor, hayal ediyorlar :( artık msnden dudak fotosu atmayacağım.

0|0
    0|1
  • Benim üst dudağım ince alt dudağım onun 2 misli :) ve aynı anlattığın gibi deli doluyum

0|0
    0|0
  • Vay arkadaş herkesin dudakları da dolgunve biçimliymiş,egonuzu yirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...