Sonumuz bu olacaktı demek...

Küçük çocuklar gibi olmayı isterdim.Tek derdimin topumun patlaması olmasını,uyuyamıyor olmanın nedeninin sen değil sadece yarın bana alınacak olan oyuncak olmasını isterdim.Şimdi mi?Şimdi topun patlamasının yerini kalbimin ağrısı acısı sancısı aldı,uyuyamıyor olmanın nedeni ise artık umutla beklediğim oyuncağım değil,boş bir ümit ve acıyla beklediğim sensin.Yoksa ben farkına varmadan fazla mı büyüdüm ne dersin?Sonuçta ben senin eserinim ama di mi?

Yoksa cevap bulamadın mı?Cevabın yok mu canın mı acıdı?Ama hayır senin canın acımaz,acıyı daha hiç tatmadın di mi?Veya hiç benim gibi sevmedin,severken sevilirken tek bir söz söylenmeden terkedilmedin!Çünkü sen canın yanmasın diye arkana bakmadan çekip gittin!Söylesene hiç mi sevmedin,giderken ağzından çıkacak iki kelime kadar değerim yok muydu gözünde?

Dur tahmin edeyim benim iyiliğim içindi di mi?Böyle söylenirdi heralde.Eğer iyilik dediğin acımdan gebermemse,baktığım her yerde her insanda seni görmemse kalsın!Seni duyuyor gibiyim,benden nefret etmen gerekirdi diyorsun değil mi?İnan bunu yapabilmeyi isterdim.Bütün olanlara rağmen seni hala seviyor olmak kolay mı sanıyorsun?Bedelleri var tabi mesela her gün her dakika tekrar tekrar son nefesini vermek gibi...

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bu kadar güzel anlatılırdı. bu kadar güzel yazılabilirdi..

kimse kaybettiklerini unutamıyor kimse bunu yapabilecek kadar güçlü değil.. nereye baksan onu görmek.. ne yaşatırsa yaşatsın çooook özlemek vazgeçememek. ve deliler gibi onu beklemek.. hayatının sona ermekten beter olmasıı. ve bide bunu iyilik saymak.. kahrolmak. off kimsenin anlamaması..

yaşanabilecek en kötü duygulardan. Ne olur bırakacaksanız başlamayın.. onun hayatına girmeyin. umutları, sevgiyi. özlemi hepsini geç ama bi insanın hayallerini çalmayın.. gidecekseniz yapmayın bunu..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İnsanlar beşeri aşklara verdikleri değer kadar, ebedi hayatlarına verseydiler. Bir araya getirilmesi güç olan sözcükleri Rablerine karşı dua da kullansalar, herhalde ne bunalım ne keder kalırdı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Bunları yazıyor düşünüyor olmam dediklerini yapmıyorum anlamına gelmiyor biliyorsun.Sadece dediklerinin Allahla kul arasında olması gerektiğini düşünüyorum.

• Gelen cevap ise şu olmuş:' Sende sadece beni seven kullarımın adı vardır benim sevdiğim kullarımın yoktur,o adam benim sevdiğim kullarımdandır.' Bu hikaye beni çok etkilemiştir her zaman anlatmak istedim ayrıca yorumunuz için de teşekkür ederim.

• Allahu alem. Dediğim gibi, Allah bazen kuluna bol ihsan verir. İnsan bununla da strese girebilir, yahut imtihandan girer. Aslında ihsanın fazlası da imtihandır. Yine diyorum haşa ben kimin Allahın sevgili kulu olduğunu bilemem. Bunu ancak Allah bilir. Sadece öylesine bir iktibasta bulunmak istedim. Emr-i bil ma'ruf görevimi yapmak istedim. Rica ederim, ben teşekkür ederim anlayışınız için.

• giden için değer mi bu kadar sözcük dökmene...

0|0
    0|0
    • Değmiyor demeyi isterdim ama dile kolay işte...

• Seni arkadaş olarak eklerim o zaman olur mu? :)

• küçük bir çocuğun küçük çocuk olmak isterdim demesi kadar komik bir durum yok =))

0|0
    0|0
    • acı çekmemiş birinin beni anlamaması kadar komiktir heralde di mi?

• bak ufaklık benim çektiğim acıları sen çeksen şimdi intihar etmiştin.

sen buna acı diyorsan, ileride göreceğin şeyler seni ne hale getirecek acaba? hiç düşündün mü?

• bak tabi ki çektiğin çok fazla acı olabilir ayrıca hiç kimse bu kadar acıyla yıkılmıyor birike birike bu hali alıyor hem sadece bu konuda derdim yok ki benim de uğraştığım çok fazla derdim var sonuçta intihar mevzusuna gelince ben de çok acı çektim bir insanın derdi sadece aşk hayatı değildir ama di mi?yani sonuç olarak evet haklısın canın çok yanmış olabilir ama herkes kendi çektiğini bilir ve ne demişler mutluluk ve mutsuzluk son sınırlarını bilmediğimiz iki durumdur..

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...