Sporcular bolgesel zayiflama hakkinda?

Arkadaslar boyle bisey mumkun mu? Gobek eritme mumkunmu ne kadar surede erirmi belim 65 bucuk gobegim 78 :( hangi hareketleri yapmam gerekir bolgesel olurmu gercekten ya? :D
Mekik cek diceksiniz internette bicok yerde mekik kas yapmaya yoneliktir gobegi eritmez falan yaziyo :/ gobegimi goguslerimi yok etmeden eritmek istiyorum cunku callen yapmistim ve gogusler kuculdu haliyle :/

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• 17 yıllık sporculuk hayatımdan sonra 5 yıldırda antrenörlük yapmaktayım sorun izninle cevap vereyim.

Bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur. Olay yağ yakmak. Yapacağınız şey ise yağ metabolizmanızı çalıştırmak. Buda yaptığınız aerobik sporlarda (yüzme, koşu, bisiklet) uzun süreli düşük şiddette olması lazım.
    Unutmayın egzersiz başladı 20 dakika orta tempo koştunuz ve yoruldunuz. Kaç kilo verdim diye düşünüyorsunuz, üzgünüm hiç yağ yakmadınız. Sadece su ve ödem attınız.

Yağ metabolizmanız egzersize başladıktan 20 dakika sonra devreye giriyor. Eğer egzersize 20 dakikadan sonra devam ederseniz yağ yakmaya başlarsınız.

Diğer dikkat etmeniz gereken şey; Yedikleriniz. Lütfen sağlıklı şeyler tüketin. Günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını internette ki makaleleri takip ederek hesaplayın. Ve geriye matematik kalsın.
    Günlük almanız gereken kaloriden fazla alırsanız kilo veremez alırsınız. Dengede tutun ve kağıt kalem hesap yapın.

Bol şans

1|0
    0|0
  • bölgesel zayıflama diye birşey yoktur, mekikte göbek eritmez doğru görmüşşün cardiyo yapıcaksın anca öyle yağ yakabilirsin

1|0
    0|0
  • cardiyo tek çare ama göğüslere etkisi olurmu bilmiyorum göğüs hareketleri yaparsan büyütüğü nü duymuştum

0|0
    0|0
  • Bölgesel zayıflama diye birşey yoktur ve karın bölgesi için çalışmaktan daha önemli olan şey beslenmektir, beslenmene dikkat edersen egzersiz yapmasan bile farkı göreceksin.
    Mekik zaten eritmez alt yapıyı oluşturur fazlalık yağlar gidince görünüm sağlarsın.

0|0
    0|0
  • 10 dakika egzersiz yap esne vücudunun her yerini çalıştır sonra da bel bölgesin de incelme istiyorsan yana doğru esneme yap

0|0
    0|0
  • bence bol bol yürümelisin. sadece mekikle olmaz bu. göğüslerin eğer kiloya bağlı olarak irileşmişse, yani yağ dokusu oluşmuşsa, zayıflaynca ister istemez biraz küçülceklerdir.

1|0
    0|0
    • Anladim tesekkur ederim 😢

• Teşekkürler😄

• :):):):):) görüşmek üzere...

Kızlar Ne Diyor 1

• kollarınla bir yeri tut uzanır vaziyette bacaklarını kaldır indir bayağı çalıştırıyo bide mekik yap bunla beraber

1|0
    0|0
Yükleniyor...