Karabük ve Trabzonspor avantajı kaptı neler düşünüyosunuz?

Karabük maçını izleyemedim ama aldığm duyumlar iyi Trabzonu ise izledim iyi oynadılar birde penaltıları verilmedi bence Trabzonspor çok çok büyük avantajı kaptı inş Karabükte ufak avantajını koruyacak siz neler düşünüyosunuz? Cardozoda kendine yakışan bir gol attı :)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Trabzon boyle devam edecek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Karabük'e tam destek tebrik ediyorum Fenerbahçe'li olarak
    hamsiler ise bu maçta bile ne oldu Fener diyecek kadar beyinsiz oldukları için bir sonraki maçta mucizede olsa hezimet temenni ediyorum diyelim bu turu geçerler rostov kolay takım sonraki tur için diliyorum

0|1
    0|1
    • Annenin ismi ne kadar güzelmiş

• Bence ülke puanı adınada Trabzonspor desteklenmeli ;)

• Onlardan gelecekse hiç gelmesin boşversene emzikli çocukların puanına ihtiyacımız yok

Erkekler Ne Diyor 2

• Avrupada çok takimla turlari aşmayi hep istemişimdir Her ne kadar bursa dandik takima elense de geriye kalanlar basarili

0|1
    0|0
  • Cardozo 'nun attığı golü o kadar da abartmamak lazım. Abartmamak lazım derken Cardozo 'nun alışık olduğumuz gollerinden.. Cardozo çok klas bir oyuncu. Ama Trabzonspor böyle başarılı olamaz.. Cardozo 'nun yanına mutlaka daha hızlı sağlam bir forvet alınması gerek. Yoksa Cardozo idare edemez. Ligimizde bu tip forvetler malesef tutunamıyor. Örneğin Hugo Almeida. Bence Cardozo ile aynı. Sadece Cardozo daha usta bitirişler yapabiliyor. Ligimize Emenike, Demba Ba ve Moussa Sow gibi forvetler gerekiyor. Bu oyuncuların en önemli özellikleri; Hız, Denge ve Bitiricilik. Bana ligimizin en iyi forvetleri bunlar. Ama Trabzonspor iyi iş çıkardı fakat bu kadar büyütmemek lazım çünkü rakip takım çok ta güçlü bir takım değildi. Karabükspor a gelirsek, rakip güçlüydü ama harika bir sonuç alındı. İki takıma da rövanş maçında başarılar. Beşiktaş 'a da başarılar.

0|1
    0|0
    • Katılıyorum yorumlarına yok tabiki abartmamak gerek tam anlamıyla hazır olmadığıda açık Trabzonun bence 3 takımımız için tur şansı en güçlü takım Beşiktaşada başarılar GS li olarak ama burada yenmeliydi orda iş çok çok zor karabüksporunda işi zor ama inş başarıcaz..

• İnş dediğin gibi olur kardeşim 2 takımımızı CL de görmeyi özledik artık.

Yükleniyor...