Bugün bir süprizle karşılaşmak isteseydiniz bu ne olurdu arkadaşlar?

Herkesin zaman zaman hayattan yorulduğu anlar olur. Ya da günlerimiz çok yoğun geçr haftanın nasıl çabuk bittiğini anlayamayız. Bazen içimizden küçük mutluluklar geçer keşke şu an bu olsaydı deriz. Bu gün sizin için süpriz tadında yaşanacak neyin olmasını isterdiniz?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Su an, sevgilimin, yanimda tam burada olmasını dilerdim eger bir sürpriz alma şansım olsaydı.. Sonra uzanıp dalga sesleri eşliğinde uykuya dalardik..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• pazar günü tatile çıkıyorum ancak daha bugün pazartesi ve 6 gün daha var. Sürpriz olarak bir pazar gününe kadar bir tatil çıksa şöyle 2 hafta üst üste tatil yapsam süper olurdu

0|0
    0|0
  • Patronumun gelip, bu ayki maaşın da dahil olmak üzere san %80 oranında bir zam yapmayı uygun bulduk demesi harika olurdu.

0|0
    0|0
  • Kar tatili olsa hem sıcaktan hem işten kurtulsak.

1|0
    0|0
    • :) kar olsa ben hemen puz pateni yapmak isterdim.Yazın pek içimden gelmiyor :)

• artık sürpriz fian istemiyorum, yoruldum. pes ettim.

0|0
    0|0
  • kapimi actigimda sevgilimi karsimda gormek :)

0|0
    0|0
  • Patronumun gelip 1 ay tatildeyim demesi beni çok mutlu ederdi

0|0
    0|0
    • patronlar yokmu evettt:) uzakta olmaları hep bir artı veriyor insana.

• bana hediyeler verilmesi bol miktarda

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benden çok uzakta olan çok sevdiğim bi arkadaşım şimdi çıksa gelse çok mutlu olurdum.

0|0
    0|0
  • Gordugum ruyanin gerceklesmesi ne surpriz olurdu ama:)

0|0
    0|0
  • keşke bugün arasa görüşelim dese

0|0
    0|0
  • geçen bana inanmayan biri vardı..beni bulsa sana inanıyorum derse çok sevinirdim.

0|0
    0|0
  • sevgilimin gece yarısından sonra beni kaçırmasını ve sabah olmadan bırakmasını isterdim... şuan böyle bişeye çok ihtiyacım var... keşke gelse :((

0|0
    0|0
  • aniden hava serinlesin ve de öylece kalsın, bundan daha güzel sürpriz olamaz bana. o yea beybi!

1|0
    0|0
    • :) güzel.

• yağdır mevlam su diye bir şarkı vardı pekkomik :) dinle serinle

• dinleyeyim de havanın ne sıcak olduğunu bir kere daha fark edeyim de mi. ay neyse sıcak bastı, duşa giriyorum ben!

Yükleniyor...