Hiç ölümünüzü düşündünüz mü?

Nasıl ve Nerde öleceğinizi . Sonrasında ne olacağını...

Güncellemeler:
İntihar anlamında değil can'Lar aman deyim :D

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ölüm düşünülecek kadar korku verici veya endişlenilecek kadar önemli birşey değil ama, günahlarımdan korkuyorum :(

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Herkes ölecek bir gün. ama farkına varamayan yaş grubu genelde 15-45 tir.

1|1
    0|0
  • Ah düşünmez olur muyum. Gülerek ölmek isterim hep ne güzel sevinerek gideceksin bu dünyadan ve nerede gitmek istediğime gelince güzel yeşillik bir yer olsun. Ama aslında olacak şey tek başıma bir pislik yuvasından sevgisizlikten öleceğim. Sonrası belli köprüden sağ salim geçince rahata kavuşacağım inşallah :)

1|0
    0|0
  • ölüm ALLAH'ın emri /ayrılık olmasaydı...

1|0
    0|0
  • bi gün olürsem sevgilimle beraber ölmek isterim. çünkü o öldükten sonra ben o acıyı yaşıyamam, ya da ben öldüğümde de onun o acıyı çekmesini istemem. birbirimize sarılarak ölmek isterim..

1|0
    0|0
  • evet düşündüm her zamanda düşünürüm ölüp gelip bizimde kapımızı çalıcak zaten elbet bigün her nefis ölümü tadacak hepimiz toprak olucaz

1|0
    0|0
  • dusundum dusunuyorum her nefis birgun olumu tadacak mezar kapanacak ver hersey yeniden baslayacak. alay edenler iste o zaman gorursunuz bi yerinizin kac bucuk attigini ...

1|0
    0|0
  • Bi ara saçma bi ölüm testine tabi tutmuştum kendimi.Yanarak öleceğim çıkmıştı :) Ölümden korkum yok ama yanarak da ölünür mü abi ya zaten diğer tarafta cehennem var :)

1|0
    0|0
  • evet hergun dusunuyorum sureklı benı takıp edıyor gıbı hıssedıyorum

1|1
    0|0
    • Hastasın obsesyonsun. Doktora git.

• Tamam kanka :D Yoksa sorun olabilirdi . Bu arada pamuk olayı benimde kafamı kurcalıyor. Tıkıyorlar aman :D

• aynen fena yaa :D

• rüzgar gülüüü rüzgar gülüü. ..

1|0
    0|0
  • ben dolarlardan bir mezar yaptırıcam kendime..

1|0
    0|0
  • ölümü düşünüyorum ve onu kurtuluş olarak algılıyorum

1|0
    0|0
  • eskiden bir iki kez, sonra bi daha düşünmedim

1|0
    0|0
  • Nerede nasıl öleceğimin bir önemi yok imanla öleyim bana kafi.

1|0
    0|0
  • Döndüm 1 kere ölümden her sey bir saniyeymiş anladım olursa bahtıma

1|0
    0|0
  • Ailemde intahar eden olldu ilk bi kac gün bisey hissetmedim gülüyordum eglenıyodum sonra özlemeye basladım yoklugunu hıssettım ve bende denedım yapamadım atlayamadım 1o. kattan

0|0
    0|0
  • Ben bir kez döndüm ölümden..Bıçaklanmıştım..7 gün komada kaldım..O zaman bile düşünmedim..Şimdi mi düşüncem :)

0|0
    0|0
  • Düşündüm ama ne gerek var. Er ya da geç öleceğim .

0|0
    0|0
  • piskopat mıyım ya :)) ne düşüncem keyfimi kaçırcam moddan moda gircem sonra :))) :)))

0|0
    0|0
  • hergün düşünüyorum ama nafile ne yazıkki

1|0
    0|0
  • ölüm dedigin nedirki gülüm , ben senin icin yasamayı goze almısım..

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• ooo çok düşündüm ..ki intihara teşebbüs bile ettimm..başkası için yaptım bunu..ama onun umrunda değildi..şunu anladımki senin ölümüne bi iki göz yaşı dökerler matem tutarlar bi kaç gün sonra unutulursun..ama sevenlerin hariç mesela ailen asla unutmaz ..ben burdan gençlere sesleniorum sakın ama sakın böle bişey yapmaya kalkışmayın helede bi başkası için değmez..

1|0
    0|0
  • Düsündüm nerde napcam yancam mi :S:S

1|0
    0|0
  • Allah sonumuzu hayırlı etsin cehennemden korusun ne diyelim geldiğimiz gibi gideceğiz :) dünyada ölümden başkası yalan:)

1|0
    0|0
  • ölüm beni düşünüyo

0|0
    0|0
  • aklımdan çıkmıyor ki :(

1|0
    0|0
  • ewet yaa cok merak edıyrm nasıl olecem dıyee :)))

1|0
    0|0
  • Hayatın ne kadar boş oldugunu çok düşünüyorum kendi cenaze törenmi bile düşündüğüm oldu kimler gelir kimler ağlar üzülür kurduğum oldu kafamda.Galiba psikopatım ya...Ölünce nolacak fikir yürütemiyorum.

0|0
    0|0
  • intaar ederim diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hayır .

0|0
    0|0
  • Düşündüm ama yapamadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...