Oryantiring ne ola ki :D?

Arjadaslar oryantiring ne demek yahu? Aciklar misiniz?
Not: Cehaletimi görmeyin diye gizlendim :'( :)

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• komandoların yaptığının soft hali herhalde. gece karanlığında ıssız dağlık bir yere elinde haritayla bırakıyolar seni düşünsene offf :)

0|0
    0|0
    • vallahi cok güzel bir spor gibi :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Milli Oryantiringçi olmama çok az kalmıştı türkiyenin en iyi 3. süyüm bu konuda (milliler hariç) bir sürü çeşidi var bizim yaptığımız türü söylüyorum ilk olarak SI lar dağıtıyolar ve kontrol etme noktalarından geçiyoruz ve başla dediğinde teker teker koşuyoruz (herkes birilikte çıkmıyor) 2 dk aralıklarla çıkıyoruz herkes şöyle yapıyor benim arkadaşlarımda böyle kendileri 17:00 da geliyolar ben 18:00 da geliyorum ama onlar 15:00 de çıkıyolar ben ise 17:30 da çıkıyorum ve aradaki süre hesaplanıyor salise bile kaybettirebiliyor 2. ile aramda 10 salise vardı mesala bu arada buluşmak yasak mesala bir adam 5 hedefi buluyor arkadaşı ona söylerse hedeflerin yerini 2 sene men ediliyor eğer istersen daha fazla bilgiyi özelde verebilirim özelden ulaş bana (Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır)

0|0
    0|0
  • bir çeşit doğa oyunu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• :) çok bilinen bir spor değil zaten. Outdoor diye tabir edilen bir spor türü. Arazi içerisinde seviyeye göre haritayla hedeflere ulaşıp finish çizgisini bulmayı amaçlayan bir spor kısaca

0|0
    0|0
Yükleniyor...