Fitnessdan anlayan arkadaşlar bir bakabilir mi?

bulunduğum yerde iyi sayılabilecek bir spor salonu yok. bana evde yapabileceğim bir program hazırlamamda yardım eder misiniz? kilo problemim yok sadace daha fit olmak istiyorum.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• P90x indir ya da youtube dan izle o sana gösteriyor zaten ve sadece iki dumbell

1|0
    0|0
  • youtube veya facebook üzerinden fitness girls videoları var.
    oralardan sana göre programlar bulabilirsin. hem bu videolar seni motive eder.
    bende 2 2.5 yıldır evde çalışıyorum motivasyon olmazsa olmazdır :)

1|0
    0|0
  • Fit olmak derken göbek kismi mi? Kol kismi mi?

0|0
    0|0
    • vücudum genel olarak sıkı. ama ben hafif bir karın kası genişlemeyecek sekilde daha güçlü kollar istiyorum

• 5kg dumbell al evine ve googleye dumbell ile ön ve arka kol hareketleri yaz her gördügün hareketi 3er setten 10ar defa yap beslenmeye cok dikkat et yagli yiceklerden kacin bol protein ile beslen süttür ettir ama sekerli yiceklerden ve yagliladdan kacin ekmegi kahvaltida 2-3dilim ye karbonhidrat icin veyahut ekmek yerine sabahlari 4-5ceviz ye ayni karbonhidrata sahip

• teşekkür ederim bilgileriniz için

• ben yardımcı olabilirim bildiğim çok iyi programlar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kac kilosun ve vucudun hangi bolumunu fit yapmak istiyorsun?

0|0
    0|0
    • boy 160 49-50 kiloyum. genel olarak fit olmak istiyorum yani vucudumun tek bir bölümü değil

• Ingilizceniz var mı size birkac videomu yollayabilirim

• evet

• Squat 30 günlük programını uygula.

0|0
    0|0
    • birkaç ay önce uyguladım. şu an çok rahat 250-300 yapabiliyorum

• daha sıkı çıkık kalçam var. uzun süre koştuğum için zaten belden aşağım yeterince sıkı. ama kafif karın kasım olsun isterim

• Squat karın kası da yapıyor diye biliyorum. Karın kası yaptıracak hareketler de var ben bilmiyorum ama internetten araştırabilirsin.

• Özelden yaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...