1 ay düzenli spor yapıldığında tahminen kaç kilo verilir?

1 ay düzenli spor yapıldığında tahminen kaç kilo verilir?

0|0
717

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen yaptigin spora, metabolizma hizina ve beslenmene bagli. Söyle ki eger kas kuvvetlendirici sporlar yaparsan, kilon artar, vücudun sekle girer. (Kas, yagdan daha agirdir) Kardiyo programlarini uygularsan ve beslenmene dikkat edersen, ayni kiloda kalabilirsin veya biraz verebilirsin. Benim ex günde 2 saatten haftada 4 gün spor yapiyordu ve beslenmesine asiri dikkat ediyordu. 6 ayda 4 kilo verdi ve ondan sonra o kiloda sabit kaldi. Kilo almak ve vermek bir aya sikistirildiginda zaten sadece göstermelik etki yapar. Bir sonraki ay verilen kilo geri alinir. (Bknz. Yoyo efekti)

0|0
    0|0
    • Offf benim gobek ckti

• Umarim dedigin gibi olur, yaparsin.

• Ins çok sagol :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• 3 Verende var 5 verende hiç vermiyende ama normali 5-6 dir yemene içmene uyku düzenıne kadar değişir bu ve her insanın metabolizma hızı farklidir Birde diyelim tartiliyorsun 62 kg sin kendini 60 olarak görüceksin Sürekli olarak insan vücudu su tutar ortalama 1,2 lt

0|0
    0|0
  • Metabolizmaaaaaaaaaa! Kimisi yer yer kilo alamaz. Kimisi yemez kilo alır. Kimisi spor yapar yine kilo alır. Sen bir diyetisyene git metabolizmana bir baksın. ona göre düzenli spor yap. ;) emeklerin boşa gitmesin tuğçecimm :)

1|1
    0|0
  • 1 ay düzenli tasarruf yapıldığında tahminen kaç para biriktirilir?

0|0
    0|0
  • Metabolizma ile alakalı hiç veremeyedebilirsin

0|0
    0|0
  • Kullandıgın supplementlere baglı 😄

0|0
    0|0
  • 3 ayda 5 kilo vermıstım ama benım programla senın kı bir olmadıgı ıcın tam bılemıyorum programını gormem lazım

0|0
    0|0
  • Fazla haraket yapıp az kalori alırsan verirsin ama bu kişiden kişiye değişir tabiki tahmini 3-4 kg ama bence gerek yok gibi duruyor,

0|0
    0|0
    • Gobek var 5 kilo versem yeter

• Bir dans ile felan ilgileniyor musun hem yürüyüş koşu hemde ilgi alanın olabilir monotonlukda sıkar bilgisayarda fazlada oturmassan harika olur zaten yüzünde elmacık kemiklerin gözüküyor vermen pek sıkıntı olmaz göbek de gider

• Aynen olabilir inş basarrm :) tsk ederim

• kişiden kişiye değişir ama düzenli bir beslenme ile tahminen 4-5 kg.

0|0
    0|0
  • Aldığın ve yaktığın kaloriye bağlı olarak değişir

0|0
    0|0
  • Kilo veremeyip kilo alanınıda gördüm 10 kilo vereninide gördüm o yüzden bu tamamen senin beslenmene ve yapacağın spor'a göre değişir.

0|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat etmezsen ve sporu yanlış yaparsan verilmez, alınır ^_^

0|0
    0|0
  • 1 saat spor 350 kalori yaktirir
    1 kg 7000 kaloridir.
    Sen hesapla

0|0
    0|0
    • 1 saatte 350 kalorimi :p cahil cahil konusmayin 2000 - 3000 kalori yakarsin hafif calisiyosan 1500 kalori ama 1 saat dayanabilirmisinki? ayrica 1 kgyi sen 1 ogunde yiyemezsin ancak okuz gibi biri olman lazim kim almis bir seferde 7000 kalori

• Sikyit git aptal

• Kac kilo olduguna bagli

0|0
    0|0
  • Yaptığın spor ve kaç saat yaptığına bağlı.

0|0
    0|0
  • Yeşil kahve ve cay eklersen 4 5 kiloya ulaşabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Sonunu düşünen zayıf olamaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Neler yediğine ve ne kadar enerji harcadığına bağlı...

0|0
    0|0
  • Bünyeden bünyeye değişir canım ama bence metabolizmanı hozlandıracak yağ yakımına yardımcı olacak şeylerde tüket sonuç daha hızlı olur.

0|0
    0|0
  • Yaptığın spor amacına göre değişir sıkılaşmak istiyorsan ayni kiloda kalirsin mesela

0|0
    0|0
  • 7 8 kilo aslında normal bu ama her insanın metobolizması farklıdır ben 8 kılo veririrm sen 10

1|0
    0|0
  • Eger yidiklerinede ozen goserirsen 3 '4kilo verebilirsin ben oyle yapiyorum bir yildir ozel diyetsyene gittim 33 kiloo verdim inan şu an ideal kiloma ulastim cok mutluyum

0|0
    0|0
  • profil resimdeki sensen çok güzelsin :D

0|0
    0|0
  • Ulan siz ne salak insanlarsiniz yıl olmuş 2014 hala sevgilim beni istiyo askere gidicekmis bilmem ne bu akliniz kaç yılından kalma sizin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...