Aranizda Futbolla ilgilenen var mi? Oynayan falan :) Bir yardim lutfen?

Aranizda futbolla ilgilenen ilgi duyan var mi ? Ben cok seviyorum oynuyorumda okulun kiz futbol takiminda. ama ileridede cok iyi bir sporcu olmak istiyorum futbola gelince ailem falanda soyluyor futvola devam edersen asla olamazsin kizlar futbol oynamaz diyolar ne yapmaliyim?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Marco reus hayranı bir kızın futbolcu olmaması için bir neden yok amatörüm ben halısahada sürünüyoz bu aralar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• söylenenler ön yargıyla söylenmiş cümleler. fakat türkiyede bayanlar için futbol bir hayli ilgisiz durumda. başka alternatifin yok mu illa futbolcu mu olmak istiyorsun. hani oynama demiyorum hobi olarak yine oyna :D

0|0
    0|0
  • türkiyede ilgi çok az

0|0
    0|0
  • Futbola başlama yaşı çok erken olmalı başlasan da bir şey olmaz bu saatten sonra tabi yaşın 18'den küçük değilse. -_-

0|0
    0|0
  • yalnız futbol oynuyan kızların yuruyusu erkege benzıyor haberın olsun. cunku futbolcu kızlar vardı bızım okulda ve sınıfta

0|0
    0|0
  • mac yapalımmı

0|0
    0|0
  • Bencede sen futbolu bırak git voleybol oyna ya :)

0|0
    0|0
  • bize gel teke tek maç yapalım olabilirmisin olamazmısın söyliyim

0|0
    0|0
  • ben amatör futbolcuyum. hem okul hem futbolculuk oluyor. sen devam et ileride parada kazanırsın

0|0
    0|0
  • Hayalin için kimseyi dinlemiyeceksin gerekirse bişeylerinden fedakarlık ediceksin

0|0
    0|0
  • Eğer pes de oynuyosan gel evlenelim senle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...