Gano nasıl hesaplanıyor?

arkadaşlar ben dönem uzattığım için 2.sınıfın 2.dönemin ders seçemedim.eylülden 3.sınıfın 1.dönem öğrencisi olucam.şimdi buna göre gano hesaplarken;

1-)şuana kadar aldığın dersler ( yani ortalamam yetmediği için 2.sınıfın 2.dönemindeki dersleri katmadan ) ne ise aldığın derslerin kredisiyle,harf notunun değerni çarpıyorsun..bunu her aldığın ders için yapıp topluyorsun ve toplam aldığın dersler kaç krediyse ona bölüp gano bulunur.

2-) 2.sınıfın 2.dönemi de katılır ver 2.dönemdeki her ders için 0 olur.bunları da 1-) de ki dersler eklersin...

umarım anlatabilmişimdir.bunlardan hangisi doğru? benim arkadaşlarım aldığın dersler sadece katılıyor diyor ne kadar doğru?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• hocalara sor söylerler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• biz ona okulda GNO diyoruz.bulunduğun 1. sınıfın başından bulunduğun döneme kadar aldığın tüm notların kredisi X aldığın not değeri yapılır hepsi toplanır ve bulun döneme kadar aldığın tüm derslerin toplam kredisine bölünür

0|0
    0|0
  • biz agno diodk ona walla çook uzn + karışık boşwer kimse pek bişi yazmaz çoğu kişi mezundur ve haala anladıklarını sanmiorm .s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşlarının dediği doğru, sadece aldığın dersler katılır.

0|0
    0|0
  • Sadece aldığın dersler katılıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...