Squats hareketinin faydasini benden baska gören oldumu bu zamaana kadar neden bilinmiyormus?

Squats hareketinin faydasini benden baska gören oldumu bu zamaana kadar neden bilinmiyormus? Ne dusunuyorsunuz siz?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Biliniyordu fakat spora talep yoktu

0|0
    0|1
    • Aynen oyle iste bazi gerizekalilar elis salagi gibi sanki harekti ben buldum demisim gibi o zeki beyniyle yorum yapiyor benim demek istedigim hareketi dogru yapan bile dogru duzgun yok vardi fakat talep yoktu faydasini cok goren yoktu su 3 senedir cogu bayan ozellikle turklerden talep oldu cok onu dmeek istedim ama zekilerya cok fazla gerizekalilar ya

Erkekler Ne Diyor 9

• elbette squat hareketi etkili bir hareket ama daha çok bayanların kalça ve bacak şekillendirmek için uyguladığı yöntem.. gerçi spor dalına göre de değişir de benim yaptığım sporda bölgesel kaslanmadan daha ziyade genel kaslanma ihtiyacı var o yüzden kararınca squat yeterli ;)

0|0
    0|0
  • Squatla uğraşmam haftada 4 gün koşu yapıyorum. Squatta neymiş :)

0|0
    0|0
  • yanlis biliyorsun
    www.google.com/search

0|0
    0|0
  • Squat hareketi 1954 ten beri tüm badyciler tarafından yapılır :) Sen geç görmüşündür :)

0|1
    0|0
    • Aynen yeni yeni unlendi

• Yeni ünlenmedi hafız sen yeni duymuşun :) Squat her zaman en önemli ve en bilinen spor hareketidir :) Osmanlıda askerler bile yapardı :)

• Sen bayadir biliyomussun belli tipinden sporla ne kadar ilgili oldugun :Dďd

• Squats ustası kraliçası azradan yönergeler :P

0|0
    0|0
  • Gayette bilinen bir harekettir ama nie bole dedinki sen

0|1
    0|0
  • faydalı bir hareket :)

0|0
    0|0
  • vay a. q sen nasıl birşeysin.

0|0
    0|0
  • Squat vücut gelişimi için çok önemli bir harekettir ve vazgeçilmezimdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Faydasini gormeye devam ediyorum. Aslinda, cok klasik bir hareket. Ama aklina gelmiyordu. Lunge hareketler var, onlar da super. Kac squats yapiyor musun?

0|0
    0|0
    • Gunde cok az fark hareketleriyle 100 falan sen

• Bende hazirana kadar 3 gun yapip, 1 gun ara veriyordum. Simdi haftada 3 kere. Turkiyeye donunce, her gun olarak, devam edecegim

• Bencede en sagliklisi devam etmek

• Yok bir sana calisiyo squat hareketi sana ozel..

0|1
    0|0
    • Yapma ya ne zekisin sen oyle yurt dislarinda harcaniyosun o kafayla sana caliscak hali yok ya zeki

• Bende yapaiyorumm gordum faydasini senin kac cm fark etti

0|0
    0|0
Yükleniyor...