Spor ayakkabı yardımı?

Spor ayakkabı alacağım okulda giymek için okulun voleybol takımındayım zaten aynı zamanda da koşucuyum hafif olması ve zıplamama etkisinin olması gerekli bu özelliklere göre hangi ayakkabıyı önerirsiniz?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Taban özelliğinin topuk destekli olmasına dikkat edin. Ayakkabıyı ters tutarak fazla bastırmadan 60 derece kıvırmaya çalışın. Parmak uçlarının biraz yukarı doğru destekli olmasına da dikkat edebilirsiniz. Uç kısmında yarım parmak boşluk mutlaka olsun. Ayakkabınızı sağ ve sol olarak denemeden kesinlikle almayın. "Gevşer-açar" gibi sözlere inanmayın. Maddi durumunuzu bilemediğimden marka ve model önerisi veremeyeceğim. İyi seçimler.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Skechers... Bu ayakkabıyı çok duymuştum ama gördüğüm zaman resmen aşık oldum. Nike, aidas filan bunun yanında sönük kalıyor. Harika modelleri ve süper bir taban sistemi var. Mutlaka mağazasına gidip bakmanı tavsiye ederim. İndirime girince mutlaka alacağım.

0|0
    0|0
  • Asics-nike air

1|0
    0|0
  • Voleybol icin kaucuk taban asics kosu icinde adidas veya nike oneririm. Ikisinin bir ozelligi olarak da asics kaucuk tabanli hafif ayakkabilar var fiyat 90- 120 arasi. Hem voleybol hem atletizm takimi calsitiriyorum

0|0
    0|0
    • Asics jel taban nasıl

• Ya size voleybolla ilgili bir kaç soru sormak istiyorum fakat 1xper seviyesinde olduğum için mesaj atamadım

• telefon da olmaz whattsapp uzerınden sorabılırsınız 5079506750

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
  • ilk aylarda vans giyerim. kış gelince bota geçiyorum arada adidas spor ayakkabı

0|0
    0|0
Yükleniyor...