Spor yapıcam öneri verin?

Arkadaşlar ben eskiden fitness a gidiyodum fakat çok zamanım gitti yol mesafesi olarak ve yakınlarda böyle bişey yok bende evde yapmaya karar verdim sporumu. Bana program verir misiniz? Göbek ve bacak çalışması için

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Front lunge: 10 sag bacak 10 sol bacak
    Donkey kicks: 10 sag bacak 10 sol bacak
    Doggy hydrant: 10 sag baak 10 sol bacak
    Squat pulse: 20 tane
    Weighted bridge: 20 tane
    Internette gorsellerde ararsan hareketleri gorursun hepsi cok kolay bacak egzersizleri gobek icin de 20 tane mekik ekle zamanla sayilari 5er 5er artyirabilirsin
    Ben gunde 2 defa uyguluyorum bu egzersizleri yanliz 2gunluk aralar ver kaslarin dinlensin
    haziranin basinda 38 beden pantalonlar giyiyodum simdi 34-36 ;)

0|0
    0|0
    • Ben şimdi 49 kiloyum da 45 olur muyum bu hareketleri yaparsam? ve ne kadar sürede

• Ben basladigimda 43 kiloydum cok zayiftim ama selulitlerim falan vardi sallaniyodu boyle bacaklarim 2bucuk aydir yapiyorum iste simdi 46 kiloyum ama vucudum sekle girdi kalcalarim bacaklarim felan sıkı 3 ayda düzene girer vücudun zaten sonrası onu korumak için kilo almayı da dert etme önemli olan vücuttaki yağları eritmek onlar gidince zayıf görünüyosun zaten

• evet haklısın zaten diyetisyene de gidicem inşallah ve umarım verdiğim kiloları geri almam çok teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• Evde zaman ve mekanın var ise pek tabii ki bunu yapabilirsin. Önemli olan periyodik olarak o bölgeyi uyarıcı faaliyetler içerisine girmen. Herhangi bir ağırlığı kaldırmana da ihtiyacın yok aslında. Vücut ağırlığını kullanarak da bunu başarabilirsin. Avrupalıların "body weight" adını verdikleri bu sporda vücudunu yerçekiminden faydalandırarak en güzel şekilde yağ yakma ve kas oranı artırımını sağlamış oluyorsun. Boy, kilo ve vücut yapınızı bilmediğim için özel bir program veremeyeceğim ancak 4 set ve 12 tekrarın yeterli olabileceğini düşünüyorum. Başka sorunuz varsa iletebilirsiniz, iyi çalışmalar.

0|0
    0|0
  • Evde kendinde yapabliirsin günde 50 mekik squat komando dansı bunları yap göbek ve bacaklar duzelır :)

1|0
    0|0
  • Acilin beden hocasi geldi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...