Tenis oynamak için yaşım çok mu geç?

19 yaşımdayım tenise yazılmak istiyorum. Çok mu geç? 7 yıllık sporcu gecmisim var çok istiyorum ama yaşımdan ötürü kabul etmezler diye korkuyorum. :(((((

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• geç bile kalmıssın kanks ^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yaşıtların iddiasına maçlar yaparken sen raketi tutmayı bilmeyerek fazlasıyla rezil edersin kendini boşver bence

0|0
    0|0
  • wta sıralamasına girmeyeceğin için asla geç değil.50 sinden sonra başlayanlar dahi var tenis dünyasında.

0|0
    0|0
  • biraz geç kalmışsın profosyonel olmak için. ama zevk için yapmak istiyosan sorun değil. ben oynuyorum hobi olarak ama inanılmaz efor ve güç gerektiren bir spor

0|0
    0|0
  • Niye geç olsun zararın neresınden donersen kardır bir an önce başla :)

0|0
    0|0
  • Bizim burada statta 7 yaşında çocuklar oynuyor :)

0|0
    0|0
  • ederler ederler bu ülkenin senin gibi sharapovalara ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • yoo gec değğil

0|0
    0|0
  • tenis oynayabilirsin tabiki ama tenisçi olamazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiçbir şey için geç değil, hele konu sporsa. 2-3 seneye çok iyi tam istediğin gibi olursun. Hatta o sana ve çalışmana göre değişir 2 ayda bile olursun belki. Biz daha yeni çıkan bir takımdık ama en iyi takımları aldık Basketbolda. İlde 2, ilçede 1. olduk ki yıllarca emek harcayan takımlar gördüm.

0|0
    0|0
  • bale yapmayacaksin ki yasin sorun olsun. alt tarafi tenis ogreneceksin. ben de istiyorum. hatta arastiricam. hem bence burada sormak yerine bir yerin numarasini bulup bilgi alabilirsin. daha net olur

0|0
    0|0
  • Sporun yaşı olmaz bende oynuyorum ve hocalarımız 30-40 yasında hiçbirşey için geç değil

0|0
    0|0
  • hangi şehirdesin ben de 20 yasıma yenı gırdım bende yenı basladım. Hobı olarak yapacaksın sonucta

0|0
    0|0
Yükleniyor...