Squat meselesi 😒 yardımmm dndn?

Merhaba bugun ust bacaklarım için squat yapmaya başladım. baldırlarım erisin diye. az once 50 tane yaptım ama baldır tarafım acayip acıdı bir şeyi yanlış mı yaptım yahuu

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• harikasın devam et dogru yoldasın.

1|0
    0|0
  • bacağının acıması normal esnemeye başladığını gösterir sen devam et merak etme kendine zarar vermiyosun

1|0
    0|0
  • Kaslar çalışır ve parçalanır yani mikro kas fiberleri, ufak parçalar halinde ikiye ayrılır.
    o ayrılan boşlukları tükettiğin proteinler, doldurur.
    bu sayede kas gelişimi başlamış olur.

No pain, No gain.

1|0
    0|0
  • Herkes acıyorsa devam gibilerine getirmiş olayı bir Allah'ın kulu da ilk günden 50 tane Squat nedir dememiş. Yanlış yapıp yapmadığını internette dolaşan bir sürü Squat videosundan öğrenebilirsin Squat candır. Ama senin problemin bir kerede 50 tane yapman. Eğer 50 den başlarsan zarar bile verebilirsin 20 tane yapıp 1 dakika dinlenceksin böyle böyle 60 tane yapabilirsin. 1 hafta böyle devam ettikten sonra bunu 25'e çıkartarak 1 hafta 100 tane çalışabilirsin böyle böyle arttır. 50 tane Squat uu kanım dondu

0|0
    0|0
    • Programda oyle yazıyordu 😂

• Dambılım olmaz mııı 😂
      o zaman bu hafta dinlenme ve sayısını azaltayım bakalım. Teşekkürler 😊

• normaldir olur o kadar

1|0
    0|0
  • 50 ne öldürürsün kendini :D

1|0
    0|0
  • aynn devm

1|0
    0|0
  • Ooowww spor yapan kiz nadir bulunur :D

1|0
    0|0
  • Acıması normal doğru yaptığını gösterir hamlıktan dolayı acımıştır 50 tane fazla yarın 50 yapamazsın yanı 20 20 devam ett bence :)

0|0
    0|0
    • bir program buldum
      1. gun 50
      2. gun 55
      3. gun dinlenme diye artıyor sürekli dndm
      bir etkisi olur inşallah 😄

• Ona da başlayayım bari başlamışken teşekkürler cevap için 😂

• Yani dediğim gibi yap 30 squat 15 komando :) rica ederim :)

• bakalım yarın sabah iyice et keser oralar bir kaç güne düzelir hamlıktan olmuştur o. hareketi doğru yaptığının göstergesi.

0|0
    0|0
  • Yanlış yapmış olabilirsin youtube'dan doğru yapılışı hakkıdna videolar izleyebilirsin ve ilk defa yaptıysan bu ağrı normaldir.

0|0
    0|0
    • Dun yaptım bugün acıdan yapamıyorum

• Dediğim gibi normal o zaman o ben senelerdir yapmama rağmen bacak antrenmanımdan sonra otururken bile ağrıyor.

• İlk günden çok zorlamasaydın keşke

0|0
    0|0
  • hayır kasların sıkılaşıyor ondan devam yapmaya

0|0
    0|0
  • ne zaman beri yapıyorsunuz yenimi başladınız

0|0
    0|0
    • Şimdi 😂

• Teşekkürler o vakit 😊

• rica ederim

• hamlıktan o zamanla düzelir fazlada zorlama

0|0
    0|0
  • acıyorsa doğru yaptın demektir.

0|0
    0|0
    • 1 aya etkisini gösterir mi peki 😄

• o kişiden kişiye değişir faydası muhakkak olur ama sporun yanında yemene içmene dikkat etmen de önemli sen devam et illaki faydasını görürsün sadece fiziksel görüntü olarak düşünme spor yapan insanlar kendini daha zinde hisseder.

• Elbette dikkat ederim teşekkürler 😊

Kızlar Ne Diyor 11

• Zamanla alışıyorsunuz, 500 e kadar alıştım şahsen...

1|0
    0|0
    • Etkisi gördün mu peki 😊

• Kalcalarinimi gelistirdi?

• Jen'in bir sözü var. "squat and lunges should be best friend all of girls."
      Kıvrımları şekilleniyor, arkadan bakıldığında bel çizgisinden dışarıya doğru çıkıklık, yandan ise oval bir yuvarlaklık, hepimizin aradığı işte, yapın kızlar

• Hayır fazla yüklenmişsin bir sorun yok. Genelde çok çalışınca ağrılar iyi işin belirtisidir diye biliyorum :D

1|0
    0|0
  • Ayy acidiysa kesin olmaz şimdi onlar kas acimasida degildir zamanla aciyarakta guzel olmaz. Hahahah allahim :D

1|0
    0|0
    • Aman allahhıımm 😱😂

• Hayl değil gerçek olacak canım. İNAN 👊😝

• Hahaahha😂😂

• Kasların çalışıyor demek acıması

1|0
    0|0
  • Yeni baslayan biri icin normal alisir zamanla

1|0
    0|0
  • Hayır normal bir şey bu ben de yapıyorum ağrıyo ama hoş bir his veriyo ya :D

1|0
    0|0
  • Cok fazla kasma canim kaslarla alakali

1|0
    0|0
  • aciyorsa demek ki dogru yapmissin :)

1|0
    0|0
  • squat popoyu sıkılaştırıyor yanlız baldırların erisin diye başka yöntem bul :D

0|0
    0|0
    • Eee bunu önerdiler bana 😭

• bende baldırlarımdan pek memnun değilim ama squat dediğin popoyu kaldırır yani :D bir ara bende yapıyodum bıraktım

• Canım baldırlarada yapsın artık bişeyler üst bacaklarım çok acıdı çünkü 😂

• Olvuler kac

0|0
    0|0
  • fazla zorlamışsındır. mesela 20den başla gün geçtikçe sayısını arttır. birden yüklenince acır tabi

1|0
    0|0
    • Bulduğum programa uyayım dedim bir de sakatlanmayayım 😂

• inşallah sakatlanmazsın :)

Yükleniyor...