Bu tür davranışlarda bulunur musunuz, yapmayı düşünür müsünüz veya yapanlara ne gözle bakarsınız?

Mesela bir alışveriş merkezinde asansör hareket ettiğinde 'yuppi atta gidiyoz' der misiniz etrafınızdaki insanlara aldırmadan?

Veya yürüyen merdivende arkanızda duran kişiye dönüp bayan/erkek fareketmez bir süre baktıktan sonra 'sen! şen de onlardansın değil mi!' diyebilir misiniz?

Veya son derece ciddi ve sessiz bir ortamda (sınav olabilir hiç farketmez) o an aklınıza gelen komik bir şeyden dolayı veya ortamın stresinden sinirleriniz bozulduğundan dolayı kahkahalarla gülüp daha sonra da 'ciddiyet lütfen konsantremi bozuyorsunuz' der misiniz?

Bu şekil davranışlarda bulunan kişiler rahatsız mıdır? Ciddi psikolojik sorunları mı vardır ya da sadece eğlence anlayışları farklı olan kişiler midir?

Çevrenizde böyle arkadaşlarınız olsa ne yapardınız?

Güncellemeler:
belirtmeyi unutmuşum bu tür şeyleri yalnızken yapar mısınız?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• en sevdigim yuruyen merdivende oturup arkamdakine bakmak :D uyuz oluyor deneyin

1|0
    0|0
    • bu tutumundan dolayi linc girisiminde bulunuldumu peki (:

• yok genelde damatlar cagırıyor zaten beni oynamaya bende cok severim cekim yaparken bile damadın karsısında oynarım ve dugunun havası degisir cogu zaman

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu soruya istinaden bir anımı paylaşmak istiyorum. Bizden geçti ama belki hala okullu olanlara faydam dokunabilir.

Ünv ikinci sınıftayken bir arkadaşım birinci sınıflardan bir bayan arkadaşın telefonunu çaktırmadan alabilirmisin diye sordu.

İki gün sonra takım elbise ile birlerin sınıfına girdim hocanın gelmesine on dakika falan vardı. İki a4 kağıdını masalara bıraktım.

Hadi arkadaşlar her kes bunlara adını soyadını telefonunu ve adresini yazacak. Çabuk çabuk çabuk...

İşim gücüm var daha 4 sınıf daha dolaşmam lazım ben bunları öğleye kadar teslim edeceğim. Bir kaç kişi niçin lazım diye sorsa da çok konuşma sen yaz ne yapacaksın istediler ki lazım, yeni öğrenci kimlikleri için falandır dedim. Kimse itiraz etmedi tüm sınıftan bilgileri almıştım.

0|0
    0|0
  • Son söylediğin sınav kısmı hariç hepsini yaptım. Fazlası da var. Torium alışveriş merkezinde balkondan birinci kata 4 dakikalık ikinci dünya savaşı hakkında konuşma yaptım. Daha yeni; parktan gül koparan bir adama ben belediye memuruyum size ceza yazacağım dedim, adam da bana rüşvet vermeye kalktı. "Ya koçum bir gülden ne olur sen al şunu benden bir yemek ye..." Okurken yaptıklarımdan bahsetmiyorum.

Neden böyle yapıyorum? Bunu bazen oturur düşünürürüm. Ve bazen kendimi ciddiyetsiz vurdumduymaz olarak falan görürüm. Ama öyle zamanlarım varki hani her şey yolunda giderya öyle bir an işte, esim geldi derler ya onun gibi. Bir anda oluveriyor ve kendimi tutmuyorum. Aklıma gelen ilk şeyi yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Sabahın kör vakti, yolculuğa çıkmışken, yolda bekleyen insanlara, gazetelerin "x kupona sandalye"vses tonu ile günaydın amca! günaydın küçük çocuk! diye bağırmak harika bir şey. İnsanlar neye uğradığını şaşırıyor. Daha ötesini yapmazuk :)

1|0
    0|0
  • ben kesinlikle yapamam. ama yapan insanlar içinde kötü düşünmem. ben de böle olmak isterdim aslında. nefret ederim bana benzeyen insanlardan. böyle farklı çılgın kimseden çekinmeyen insanları görmek hoşuma gidiyor doğrusu. kim bilir belki aynı cesareti ben gösteremediğim için

0|0
    0|0
  • o an ki ruh halinde duyguların aşırı dışarı vurulması..

norlmal demek için insanın kafayı güzel avrat otu ile

çekmiş olması lazım..

not: böyle şeyler yaparken rahat ol ordakiler kafayı sıyırmış diyecek artı

bir daha görmeyeceğin kişiler olması muhtemel

0|0
    0|0
  • buna benzer şeyler yaptım. mesala bı cocuk gozlukcuden gozluk begenıyordu, bende ona ; Sana yakısmadı kardeş dedim. Bi keresinde yuruyen merdıvenden cıkıyordum arkamda bır kız vardı güzeldi ama =) dibim düşer guzel bı kız gorunce. tabırı caızse apısır kalırım. O an arkamı dondum ve ona dedım kı: Benımle yarın havuza gelir misin :D hıc aklımda oyle bısey yoktu halbukı, ne bilim. Bılmıyorum aslında belkı bır rahatsızlık, belkıde beyın o an kendını desarj etmek ıcın senden bı emır beklemıyor =)))

0|0
    0|0
  • cocuk gibi konusmam ama cocuk gibi eglenebilirim :) asansorde hangi hizla ciktigini vs sorarim ben ne attasi :D ama havalimaninda yere yayilip boyama yapabilir ya da hala oyuncak alabilirim kendime :)

1|0
    0|0
    • alala icimizdeki cocuga master yaptiriyoruz belki? (:

• yoo cocuklar der, atla gidelimin onlara gore soylenisidir yillar oncesinden efenim, arastiriniz

• hmm olabilir okadarini bilmiyorum ama ben cevremde gördügüm kadariyla konusuyorum, cocugun annesi babasi inatla cocuklarina 'atta gidiyoz' dedigi halde cocuk birkere kurmamistir bu cümleyi 'didek, didelim' diyolar genelde (:

• bence gerçekten ciddi problemleri olan insanlar olabilirler belki sen eylenmek için bilinçli yaparsın ama bir başkası şizofreniden dolayı yapabilir düşünsene hiç tanımadığın birisinin sana dönüp sende onlardan birisin dediğini?

0|0
    0|0
  • sen bence bi doktora görün :D

1|0
    0|0
  • Soruya bakarmısın...

bu soruyu sadece kim sorabilir. :)))

0|0
    0|0
  • sen mi yapıyorsun bunları?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Alışveriş merkezinde asansör hareket ettiğinde 'yuppi atta gidiyoz' demem, denmemeli. Asansörün üstünde yazıyordur, önce hamileler, sakatlar ve cocuklular. Bu bir toplum içerisinde davranıs biçimidir.

Ve diğer yazdığın seylerede tahamüül edemem ama ortaya atlayıp o tiplere laf sokup kendini fedai zanneden tipler gibi de hiç davranmam.

0|0
    0|0
  • Bu kadar ileri düzey olmasa da yapardık bi şeyler yürüyen merdiven de ters yöne gitmek döner kapı da durmadan dönmek yorulunca yolun köşesine oturup eğlence olsun diye mendil açmak :)) hepsi eğlence amaçlıydı ama eskide kaldı artık yapmıyorum :))

1|0
    0|0
  • Bazı insanalrın hayata bakış açıları farklıdır ve kendilerini bu şekilde motive ederler bu insanlar aslında kendileriyle barışık olan insanların yaptıkları davranışlardır.Yadırgamamak lazım...Belki bazı insanlar bunu sorunları olduğu için yapıyor olabilir ama burada biz seni ele alarak konuşuyoruz bence esprili hayata pozitif ve farklı pencereden bakan bir insansın.

0|0
    0|0
  • ''Veya son derece ciddi ve sessiz bir ortamda (sınav olabilir hiç farketmez) o an aklınıza gelen komik bir şeyden dolayı veya ortamın stresinden sinirleriniz bozulduğundan dolayı kahkahalarla gülüp daha sonra da 'ciddiyet lütfen konsantremi bozuyorsunuz' der misiniz?''

Bu çok olur bana, herkes ciddi, birden gülmeye başlarım, kahkaha atarım vs. Ama ciddiyet lütfen konsantremi bozuyorsunuz demem yahu:) Bazı insanlar, dikkat çekmek için çocuk gibi davranır ama bazı insanlar gerçekten çocuk gibidir, kişilik olarak. Psikolojik sorunları olduğunu düşünmüyorum, yapmacık olmayanlar sempatik bile gelebilir:)

0|0
    0|0
  • Yanımdakiler çok bozuluyor bazen ,yaptıklarımdan

yoksa bende delidoluluk var ,bazen delice hareketler sergılerım

kimseye aldırmadan ,ama ablalarım bundan rahatsız oluyor

çünkü bana göre cok klasık davranıstadırlar

bu dedıklerını düşünmeden yapabılırım

ama frenleyenler olmasa :))))

0|0
    0|0
  • burger king'de ayın elemanına 'maden ayın elemanısın dünyada ne işin var be adam!' diye ciddi bir şekilde bağırdım. sınavda ortam sessizken birden çığlık atıp 'hadi gençler oturmaya mı geldik' dedim vs vs. daha biçok şey sorunlarım olduğunu kabul ediyorum :)

0|0
    0|0
  • güldüğüm oluyor arada, en son belediye otobüsünde kriz gelmişti aklıma bir şey gelip ve işin eğlenceli yanı, tektim. Bir arkadaş olsa, çevirirdik kazı yanmasın. ama diğer dediklerini, bilinçli bir şekilde yapmam :)

0|0
    0|0
    • peki neden yapmazsin? (:

• digerlerini izlemek daha eglenceli bakislari okadar tuhaflasiyorki kimisi gözlerini kaciriyor hani delidir ne yapsa yeridir heran saldirganlasabilir der gibi (: kimiside aciyarak bakiyor yazik genc yasta delirmis der gibi (:

• hahah :)

• akline bisey gelip gulemsi normal :) herkese olabilir... ama bi toplumda ukalaca simarikca davrananlara iki tane patlatasim gelio...simariklar benim gozumde sinekler :D

0|0
    0|0
  • Denemek lazım söylediklerin :) çok eğlenceli gözüktü ehehe:P

0|0
    0|0
  • Gençken çok yapardım da yaş ilerledikçe daha usturuplu davranır oldum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...