Sevdiğim adam benden ayrıldı. Üzülmüyorum nedense anlamsız bir durgunluk var üzerimdeNeden böyleyim sizce?

Sevdiğim adam benden ayrıldı çok sıkıyordu beni eve gdince haber ver dışarı çıksam aralıklı aramasam ayrılığa kadar götürüyordu olayı hiç güveni yoktu bana.Şimdi rahat gibibyim ama onu çok seviyordum oysaki.Herşeyde bir hayır vardır diyorum.Üzülmüyorum nedense anlamsız bir durgunluk var üzerimde.Neden böyleyim sizce

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tahminimce baya bir süre beraber takıldınız.Saatlerce konustunuz.Yerken içerken gezerken uyurken sürekli iletişim halindeydiniz.Sevgiden öte bağımlılık yaptı ilişkiniz size.Şimdi bu kadar vakit geçirirken birden boşluğa çıktınız.Vucüdunuz ruhunuz kabul edemedi bu durumu.Çok normal.Önceden sürekli araması sizi sıkıyordu belki ama bi o kadar onun varlığını hissetmek hoşunuza gidiyordu (evet kabul etmesenizde öyle :)).Şimdi onun yokluğu büyük bir boşluk yarattığı için böyle oldunuz.Bir süre sonra bu ruh halinden kurtulursunuz.Kafanızı dağıtabileceğiniz uzun zaman gerektirecerek uğraşlar tavsiye ederim..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşının geçmişte yaşamış olduğu ilişkilerinden kaynaklı bir güven eksikliği var bence, bunu da sana yansıtıyor, eğer seviyorsan sıkılmadan, kızmadan bu haber verme durumlarını devam ettirmelisin, sana güvenini sağlayana kadar.

Anlamsız durgunluk olur ya, yan etkisi :)

1|0
    0|0
  • "Fırtına öncesi sessizlik" diyesim geldi ama :/

1|0
    0|0
  • fazla takmışsın kafaya..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yakinda cok sikilicaksin bence

1|0
    0|0