Body yapan bir erkek nasıl durur kızlar?

arkadaşlar ben şu güne kadar çok kendine bakan bir adam değildim ama yakışıklı olduğumu düşünüyorum bir ortama girdiğimde kızlar bakarlar genelde neyse konumuz bu değil

body yapan arkadaşlar şu çok pis kıskandığım biscolata reklamlarındaki elemanlar varya onlar kadar kası ne kadar zamanda yaparsınız çalışmayla halledilecek birşeyse gece gündüz çalışırım çok pis hırs yaptım:)

ve kızlar sizce nasıl durur kaslı erkek ya birilerine sordum çok kötü iğrenç diyor ama birde sizden duyalım?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Çalışmayla olur vücut yapına bağlı o. Eğer zayıfsan 6 ay ile 1 sene içinde o hale gelebilirsin düzenli ve sistematik bir şekilde yaparak. Ama adonisler hemen çıkmıyor baklava gibi. Onlar 1 senede oluşur.

0|1
    0|0
    • 2 sene düzenli çalışsam ne olur boyum 1 80 kilom 65

• Dediğim gibi ama düzenli beslenmelisin. Yapay takviyelerden uzak dur, streoidi aklından bile geçirme. Protein tozları kullanabilirsin. Egzersizlere çok yüklenme kasları yakarsın. Az tekrar çok set olarak yap. Dayanabileceğin kadar yapma önemli olan kası çalıştırıp yavaş yavaş arttırmak. Mesela bir gün alt gövde çalış, bir gün üst gövde çalış. Haftada 2 gün ara ver dinlendir vücudu. Nette Arat görsellerde orada ortalama çıkıyor vücut olarak. Ben ekleyemedim. Şimdiden kolay gelsin, başarılar ;)

• teşekürler:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• erkegin akfasina bagli birsey guizel vicudlu irenc suratli ekrkeleer var Biscolata nfarkli yavrum eklesene beni:D tipine bakicam

0|0
    0|2
    • ahahah merak etme sen her türlü giderim var:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Azimle işeyen mermeri delermiş . Başaramayacak bişey değil senin dediğin . Bir salona yazıl ve düzenli olarak git . Yağlıysan 2 sene kadar sürer bu işlem , ama zayıfsan protein takviyesiyle alacağın kilo direk olarak kasa çevireceğin için daha çabuk olacaktır .

0|1
    0|0
  • Yanlaşık bir yılda düzenli ve her gün çalışırsan olur tabi protein tozu da kullanman gerekiyor çok hızlı gelişmesini istersen iğneleri var ama tavsiye etmiyorum :)

0|1
    0|0
    • iğne kullanmam zararlıymış ama protein tozu falan ne varsa alıcam 2 yıl boyunca gerekiyorsa gece gündüz çalışıcam ama yapıcam kafaya koydum:D

• he birde Adonis yap kızların olmazsa olmazı severler yani :)

• oo onu varya kesin ya kesin mükemmel birşey.anlamıyorum ben kızlar zaten kaslı kötü derler sonra kaslı birini görünce yapışırlar enteresan:

• önce kilo almaya bakmalısın göbek çevresinden almama calıs en zor çıkan baklava diliimleri oluyor genelde...protein desteği alırsan 1 yılda halledersin büyük oranda.

0|1
    0|0
    • protein falan ne varsa alıcam çok pis hırs yaptım varya 2 yıl geceli gündüzlü çalışıcam belki ama onlar kadar olucam çok pis tactım reklam piskolojimi bozdu ya:DD

• hırsa geldinde kolay değil okadar uzun süre düzenli devam etmek ...

• bakalım :)

• Şimdi sana burada yazacaklar, 6 ayda yaparsın 1 yılda çok güzel olursun veya 5 yılda yapamazsın gibi. Öncelikle şunu söyleyim 2.5 yıldır bu sporun içindeyim (ukalalık olarak algılanmasın) ve gayet bilgi, tecrube sahibiyim bu spor hakkında. Birincisi çok çalışarak çabuk gelişemezsin. Bu sporda gelişmeyi sağlayacak bir çok etken var. Geneteğin bunların başında gelir, ondan sonra düzenli çalışma, düzenli ve kaliteli beslenme, düzenli uyku. İlerleyen zamanlarda takviye alman gelişimini hızlandırcaktır ( burada takviye dediğim steroidler değil) takviye besinler (protein tozu, amino asit). Çok pahalı bir spordur aslına bakarsan ama müthiş güzellikleri vardır. Sakın kendini kaptırıp kısa zamanda güzel vucut ugruna ılac kullanma. Sormak ıstedıgın bırsey olursa cevaplarım. Saygılar...

0|0
    0|0
  • vucut geliştirmeyi kendin için yapmalısın dostum eger caka satııcam die vucut yapmaya kalkarsan zaten ondan bi cacık olmaz koly gele

0|0
    0|0
Yükleniyor...