Bugün spor salonuna başladım kaç ay sonra sonuç alırım?

Boyum 1.80, kilom 79. bir arkadaşımın spor salonuna başladım ve yarın ilk gün olacak. Hiç bir takviye almıycam protein tozu felan. Arkadaşım sen 6 ay gelsen yeter diyor. Sizin görüşleriniz neler? Zor olur mu tavsiyesi olan var mı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu isin zamani yok vucut isi sabir işi kminin vucudu 1 ayda belli eder kmininki on ayda sen yemene icmene uykuna dikjat et gerisi gelir zaten

0|0
    0|0
    • Uyku ile önemi var mı vücut gelişiminin?

• E tabiki var gelisme hormonlarini uyurken salgilarsin kaslara mineralleri vitaminleri amino asitkeri gece pompalarsin saglikli bir uyku duzeni lazim

Kızlar Ne Diyor 1

• zayiflamak icin mi basladin yoksa kas yapmak icin mi? zayiflamak icinse yemene icmene dikkat ederek 3 ayda fit olursun.. kas yapmak istiyosan hipertrofiye yonelik antrenman yapmalisin.. bu da 6 ay-1 seneni alir

0|0
    0|0
    • Yok arkadaşım kilomun normal olduğunu bu kiloyla tam kas yapabileceğimi söyledi. Yani kas yapıcam kilo vermeyeceğim.

• kilon abartili değil ama fit gorunum icin boyunla kilon arasinda 10 birim fark olmasi gerekiyo.. zaten duzenli calirsan ister istemez fit gorunume kavusursun.. kasli vucut icin en az 6 ay calisman lazim

Erkekler Ne Diyor 7

• 6 ay sonra gözle görülür etkisini görürsün, eğer kaslarını belirginleştirmek istiyorsan düşük ağırlık çok tekrar yap, hergün mutlaka 3 öğünde protein al toz anlamında demiyorum tavuk göğüsü ve tonbalığı idealdir mesela, bide antremandan hemen sonra 300-400 gr yoğurt ye eğer definasyon istiyorsan her antremandn sonra 30 dakika kardiyo yap

0|0
    0|0
  • Body sporunda sonuç almak tek bir şeye bağlı... Sen düzgün beslen, günde 110-120 gr. proteinini al, yağı minimum a indir, şekeri hayatından çıkar, beyazlardan uzak dur... 6 ay sonra taş gibi vücudun olur

0|0
    0|0
  • İlk sonucu yarın sabah alırsın ağrı olarak :D 3 ay sonra görüntün değişmeye başlar 6. ayın sonunda ise fit bir vucuda sahip olursun. İyi çalışmalar kardeşim.

0|0
    0|0
  • '' Bugün spor salonuna başladım kaç ay sonra sonuç alırım? '' diyenler hakkında olumsuz düşünüyorum açıkcası hiç birşey olaacğını düşünmüyorum daha bugün başlamışsın hemen sonuç bekliyorsun.

0|0
    0|0
  • senin genetiğine, çalışma disiplinine ve beslenmene bağlı

0|0
    0|0
  • 6 ay ortalama

0|0
    0|0
  • 3 ayda vücut toparlanıyor kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...