Ölen asker sayısı 8 değil ,30 muş... Hepsi medyanın oyunu değil de ne bunlar?

arkadaşlar ölen asker sayısı 8 değil 30 muş,yazık değil mi bu çocuklara,yazık değil mi bu dulllara,yazık değil mi geride kalan çocuklara,ölen asker sayısı 8 olarak kamaoyuna duyuruldu ,hepsi medayanın oyunu,30 şehit var diyemiyorlar niye halkın tepkisini çekmekten korkuyorlar,elinizi vicdanınıza koyun..hükümetin bu sahte oyunlarına alet olmayın ..neler yapılabilir bu savaşın bitmesi için ..herkes fikrini söylerse sevinirim

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• keşke bir insan oğlu dahi savaşlar yüzünden ölmese ama söylemekle omuyor her 2 taraftanda insanlar ölüyor bir insan 20 30 lu yaşlara kolay gelmiyor bunu anlamadık anlayamayacaz galiba

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• şunların köklerini kurutsalar ya offf yazık o kadar şehit veriyoruz :((

0|0
    1|1
  • medya ile alakası yok bunun rakamları çarpıtanlar başkaları

hiç bir zaman tvde gördüğünüz rakamalara inamayın o ismi açıklananlardın dışında kalanlar için 3-5 gün sonra asker psikolojisini kaldıramadı intihar etti denilecek ailelerine

0|0
    0|0
    • lanet olsun böyle kadere ,30 yıldır bşu boşuna binlerce genç öldü,yazık ya valla yazık

• Bir şehit bile olmasa keşke.Oluyor. Dün Leyla Zanaya kısmen de olsa hak verenler bugün ne söyleyecek acaba?

0|0
    0|0
  • 30 kişi olduklarını sen nereden biliyorsun ?

0|0
    0|0
    • araştır bakalım bi,8 mi 30 mu öğrenirsin

• Bak şimdi terör örgütüne yakın sitelerden başkası bunu yazmaz onlarda psikolojik rahatsızlık için bunu yapar.

• Benim sevgilim de askerde. Bu şehit sayısı 8.

Ama kışın ki haber öyleydi. 25 şehit var denmişti sanırım şehit sayısı 50ye yakındı.

0|0
    0|0
  • oha !

0|0
    0|0
  • Sen nereden biliyorsun ki bu bilgiyi?

0|0
    0|0
    • araştırın arkadaşlar,zor değil

• seni tebrik ediyorum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• adini tam hatirlamadigim bir yabanci film yada dizi olacak bir savas sahnesinde a grubunun komutani saga sola bakiyor kimse yok sadece türkcesi emireri olan bir asker kalmis ve askere dönüp ne duruyorsun al silahi ates et kutsal vatanimiz icin savunmaya gec asker aynen söyle diyor bu savas benim savasim degil yukardaki (zenginleri kastediyor)P..kurularin savasidir vatanin cani cehenneme diyip hizla uzaklasip kayiplara karisiyor türkiyede insanlar hemen hemen eceliyle ölmeleri imkansizlasmis gibi ya hastalik ya terörö yada trafik bunlardan terör disindaki ölümlerin mazereti kader terörün mazereti ise vatannin sagligi kendi sagligini hice sayip vatan sagligina daha cok duyarli olan her insan her kisi her baba her anne her es her kardes vs vs bu sonuca katlanmasinida bilmelidir elleri kinali gönderilen anakuzusu yavrucugu hic tanimadigi yerlere üzerine onlarca kilo yükleyerek dagdaki uzman ve deneyimlilerin karsisina cikarmanin vatan sagligiyla ilgisini anlamak kerhanede bakire aramaya benzemeyipte neye benziyor. 8 -10-30 vs rakamlari bu hiclik yüzünden bir anlam ifade etmiyor

0|0
    0|0
  • Sen nereden biliyorsun ? Hem 30 ya da 8 ne fark eder. Bu gerizekalı bir düşünce. 1 asker bile şehit olursa aynı tepki gösterilmeli. Sayı önemli değil sizin gibi zihniyetler yüzünden ne haldeyiz. 1 şehit olur tepki çekmez, 8 şehit olur tepki gösterirsiniz. Sanal alemde vatan, millet kurtarırsınız. Daha istiklal marşını okumaktan sıkılan gençlersiniz. Can candır anlıyor musun ? Hükümet diyorsun çözüm kolay sanıyorsun. Kaç yabancı ülke destekliyor terörü biliyor musun ? Sanaldan da devlet kurtarılmaz. Merak etme ülkemin güzel insanı 1 haftaya bunları unutur. Bir hafta sonra vatan, millet sözleri edenlerin hepsi yok olur aşk, dizi,spor vs konuları yazarlar. Genelkurmayın sitesine gir onların yarısının ölüm nedeni bilinmiyor diye geçecek. Eğitim zahiyatı olarak geçecek. Şehitler bu ülkede bir hafta içinde unutuluyor. Bak bir hafta sonra ne haberlerde çıkacak ne sosyal medyada.

0|0
    0|0
  • Kusura bakmayın da ben bu yaklaşımı anlayamıyorum.Bakınız şehitlerimiz köpek yavrusu değil bizim, öyle 8 kişiyi şehit gösterelim geri kalan 22 tanesini örtbas edelim gibi bir düşüncemiz olabilir mi?Hadi öyle bir düşüncemiz olsun bu çocukların hiç mi anası babası soranı devre arkadaşları yok onları susturabilir misiniz?Ayrıca bizim için bir şehit de bin şehit de birdir sayının zerre kadar önemi yoktur nazarımızda.Bir şehit de olsa otuz şehit de olsa emaneti koruyamamanın ateşi düşer yüreğimize akabinde aynı hırsla saldırır tüm gücümüzle misliyle karşılık vermeye çalışırız.Bizim ne kimseden bir çekincemiz ne de veremeyecek hesabımız var.Siz bu söylediklerinizle hükümete değil önce şehitlerin varlıklarına sonra Türk Silahlı Kuvvetlerini oluşturan personele zarar veriyorsunuz.Demem o ki siz belki bilerek belki de farkında olmadan birilerinin oyununa alet olup bizlere zarar veriyorsunuz.Yapmayınız lütfen.

0|0
    0|0
  • Kaynağını belirtirsen sevinirim, benim o bölgede uzaman komando olan bir bağlantım var ölenleri sayısını bana 13 diye belirtti bazı yaralılar da ölmüş ve birde kaçırılma varmış... sadece bu değil hemen hemen bütün şehit haberlerindeki sayılarla oynanıyor

0|0
    0|0
  • "BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş PKK her türlü silahlı eyleme son versin' dedi"

benim de içim soğudu dimi?alayı onun bunun çocuğu.hazmedilemez durum bok yolunda ölmek.vatan sağolsunmuş benim çocuğum,kardeşim ölmüş ne vatanı lan

0|1
    0|0
  • 30 kişi deseler ne değişecekti?

1|0
    0|0
    • zaten hep öyleki söylemiyorlar en çokda şehit anneleri babaları vatan sağolsun diyolar buna kızıyorum siz şehit anası babasısınız söyleyin bee söyleyemediklerimizi !

• her zaman öyle oldu. 20 dediler 60 oldu 8 dediler 30 oldu. Şehit anaları babaları ne feryatlar ediyorda tutup hiç birini yayınlamıyorlar. Heron görüntüleriyle askerlermizin nasıl hiç uğruna öldüklerini gördük ne değişti satılmış komutanların heronları düşürelim çok kayıp veriyoruz konuşmalarını duyduk ne değişti. Hiç bir şey değişmedi sadece biz değiştik. Duyarsızlaştırıldık uzaklaştırıldık biz olmaktan. 1000 kişi şehit olsa ne yazar biz biz olamadıktan gayrı. Rabbim rahmet eylesin kardeşlerime

• he abim he.

1|0
    2|0
    • adini tam hatirlamadigim bir yabanci film yada dizi olacak bir savas sahnesinde a grubunun komutani saga sola bakiyor kimse yok sadece türkcesi emireri olan bir asker kalmis ve askere dönüp ne duruyorsun al silahi ates et kutsal vatanimiz icin savunmaya gec asker aynen söyle diyor bu savas benim savasim degil yukardaki (zenginleri kastediyor)P..kurularin savasidir vatanin cani cehenneme diyip hizla uzaklasip kayiplara karisiyor devami-->>>

• Niceliğine mi bakıyoruz durumun?

0|0
    0|0
  • once meclisteki ve imralidaki kopek sallandirlsin sonra onlari oraya sokan hukumetin ... neyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...