Fitness'a gidecek param yok ne tarz ürünler almalıyım?

Maalesef işsizim o yüzden gidemiyorum bu yüzden evde çalışabilmek için neler almalıyım?

Ben dik durmak istiyorum ve biraz da kas yapmak istiyorum kol kası, karın kası gibi bunlar için ne almalıyım kaç kg'lık dambıllar mesela? ve bunun yanında neler almalıyım daha rahat şınav, mekik çekebilmek için ve biraz da güçlü olmak istiyorum , hiç anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim :)

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Dambıla para mara hiç harcama. Kendin bizzat 2 kiloluk alçı ile kendi spor aletini evde yapabilirsin.
    Sana gerekenler;
    1)2 tane yarımşar kiloluk salça tenekesi ya da 5 Litrelik su şişesi (Litresi sana kalmış)
    2)2 kilo alçı
    3) Sağlam bir sopa ya da demir

Alçıları şişelere ya da salça tenekelerine dolduruyorsun. Tenekenin üstüne demir yerleştırıyorsun tam ortalancak şekil de ya da dediğim gibi şişeye. Tam ortalı olmasına dikkat et. Kuruduktan sonra diğer tarafını da aynı şekil de salça konservesi ya da su şişesi ile sabitle. Her iki tarafda donduktan sonra bildiğin halter olacaktır. Ben bu şekil de 8 ay çalıştım göğüs geliştirdim. Denemesi bedava :) Maksimum taş çatlasın 10 lira harcarsın şu malzemelere

0|1
    0|0
  • benim fitnessa gidecek param var ama takviye alcak para kalmıyor. dostum tavsiyem düşük başla yani 3-4 kg ile sonra 5 sonra 8 sonra 10 . ama söyliyim dambıllar pahalıdır :D bende 2 5kg 2 tanede 8 kg var işimi görüyor. günde de 200 mekik ile kendimi fit tutuyorum.

0|1
    0|0
  • Şınav birçok kası çalıştırdığı için en iyi hareket olarak kabul ediliyor. Çeşitlerini nizami bir şekide uygulaman bile çok ileriye götürür.

0|2
    0|0
  • Aga ben bir süredir vg ile ugrasyorm
    Bence kendine iki tane dambıl barı al. Ayrıca agırlklarıda al. Bunun set halinde satılanlar8da var. Bide bench alabilirsen al.

0|1
    0|0
    • hocam link atabilir misiniz tavsiye ettiklerinizi? ayrıca vg nedir bilemiyorum ben hastayım biraz da onun için istiyorum

• Vg: vücut gelistirme:)
      Bulundgm yerde net cok az cekiyor. Buraya bile Zor giriyorm. Ama hepsiburada dan alabilirsn. Ve bodyforumtr yi takip et derim. Aradgn her sorunun cevabnı bulabilirsn.
      Forever muscle

• 3 er kg lık iki dambıl al bir de kapıya geçirmeli barfiks. yeter onlar sana çalıştırmak istediğin bölgeye göre internetten program bakabilirsin. he bir de atlama ipi olabilir.

0|1
    0|0
  • Z bar, 2 adet dumbell barı, ağırlık ve göğüs yayı alsan yeterli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...