Bakarmisiniz 1 dakkka?

Arkadaslar aranızda spora yazilan var mı nasil oluyo ben tek gitmekten çekiniyorum

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• bir arkinla birlikte git yok ise kendin yazil 1 2 haftaya arkadas bulursun zaten cok iyi ortam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sağlık raporu istiyorlar genelde, onu da hastaneden başhekimden kolaylıkla alabilirsin (Ayaklarına bakıyorlar sadece mantar var mı diye). üyelik formu başka birşey yok gönlün rahat olsun :)

1|0
    0|0
  • Kendine arkadaş bulursan daha yüksek motivasyonla çalışırsın tabi. Genelde erkekler olur salonda yanına yaklaşmaya çalışırlar aklında bulunsun. Yanında bir arkadaş olursa çekinirler en azından.

0|0
    0|0
  • Bence tek git. Ben ilk basta tek gidiyodm. Cok iyidi. Sonra bir arkadasmda geldi. Sohbet muhabbet derken soguyoduk hep set aralarnda :)

0|0
    0|0
  • Canavarlar var yiyolar insanı!. DAnışmada sorarsan halollur tabi bir de cevapları sırayla dinlemen lazım. duvarları kırarak tankla içeri girip tanktan çıkıp koşu bandının üstüne çıkma

0|0
    0|0
  • eşlik edecek birini mi arıyorsun yani

0|0
    0|0
  • arkadasların kuzenlerin v. s yazılmamısmı

0|0
    0|0
  • Ben 7 yıldır amatör basketbolcuyum girerken sağlık raporu gerekiyor sana kağıt veriyorlar sende sağlık ocagina gidip onaylatiyorsun bide kayıt formu veriyorlar onu dolduruyorsun teslim edip spora basliyorsun :)

0|0
    0|0
  • Hangi Şehirdesin?

0|0
    0|0
  • Bende tek başladım. çekinmene gerek yok. Hocalar falan yardımcı olurlar sana

0|0
    0|0
  • baktımda ben spora gitmiyorum malesef.

0|0
    0|0
  • Korkma orda yemezler kimseyi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...