Hareketli, enerjik mi yoksa kendi halinde sakin bir hatun/erkek mi?

Bu hareketli'den kasıt ne yaptığını bilmeyen bilinçsizce hareket eden biri değil, sosyal çevresi olan konuşkan hayat dolu esprili bir insan kastediyorum ya da bazı erkekler ''Hayır benim sevdiğim insanın fazla tandığı konuştuğu olmasın, kıskanırım'' düşüncesiyle daha bir kendi halinde olmasını ister ya da bayanlar da sevdiği erkeğin sosyal, ilgi çeken hareketli bir tip olmasını kıskanabilir.

Ama diğer türlü karşı tarafın enerjsinin kendisine de geçeceğine inanan ve böyle düşüncelerle kendine sorun yaratmayan insanlar da daha aktif, hareketli bir eş görmek ister karşısında. Sizin tercihiniz hangisinden yana olur yoksa ikisi arasında bir denge olmasını mı tercih edersiniz?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Erkek dediğin ağır olacak fakat "odun" olmayacak. Sohbet etmesini bilmeli ayrıca. Arkadaş ortamında daldan dala konan bir kelebek istemem. Fakat iki lafın belini de kırsın. Tanıdığı insanlara göstersin sempatik yönünü.

Cimri olmasın fakat her yöne de para saçmasın. Gerektiği yerde beni de durdurmasını bilsin. Durduramazsa bile en azından denesin :)

Hırslı olmasın fakat hayatın tüm nimetlerinden de elini ayağını çekmesin.

Yalan söylemesin. Benim gibi anlayışlı bir insana her şeyini anlatabileceğini bilsin.

Ayrıca lütfen çorap ve sandalet ikilisinden uzak dursun :)

0|0
    0|0
    • hmm denge politikası diyosun yani :) ben mesela samimi gördüğüm insanlara bütün zaaflarımı sırlarımı anlatırım öyle bir şey istiyosun sen de sanırım yani o sana anlatacak sen ona anlatacaksın aranızda gerçek bir samimiyet ve anlayış olacak :) ama kime neyi anlatacağını da çok iyi belirlemesi lazım insanın yoksa aynı samimiyeti karşından görmeyince hayal kırıklığı oluyor bu da bir anda herşeyi ortaya dökmeyi değil zamanla tanıyıp ona göre hareket etmeyi gerekitiriyor. :)

• Hep yanılma payı vardır fakat yine de tedbiri elden bırakmamak en iyisi:)

Kızlar Ne Diyor 9

• Her iki türlüde dozu yerinde tutmak gerekiyor aşırıya kaçılmadığı sürece bence orta yolu bularak hareket edilmeli yerine göre sakin yerine göre cıvıl cıvıl...

0|0
    0|0
  • Hareketlı ve sosyal çevresı olan nerde nasıl davranacagını bılen

0|0
    0|0
  • bir denge olabilir tabi ama benim tercihim kendi halinde sakin böyle :) enerji patlaması yaşayan adamın sağı solu belli olmaz ben enerji veririm ona hem :)

0|0
    0|0
    • kendi halinde ve sakin olanların da pek sevgilisi olmuyor bu hayatta :)

• hayır illa yakışıklı olmasına gerek yok adamdaki o ağırbaşlılık o kendinden eminlik daha çok etkiliyor beni karşımda kırk takla atan şebeklere itibar etmem :)

• aslında sadece seni sevdiği için ve sana olan sevgisini belli etmek adına sürekli uğraşan, çabalayan ve niyeti çok belli olan insanlar zaman zaman güvenilir bir tavır sergileyemeyebiliyor. yani konuşmasıyla hareketleriyle yerine göre eğitimi kültürü ya da biliçliliğiyle, olgunluğuyla kendini belli ettikten sonra ufaktan sinyaller gönderip olumlu geri bildirimlerini beklmeye başlaması lazım ama bunun için de sanırım biraz tecrübe gerekiyor çekingen biri onu da yapamaz yani :)

• her ikisi arasında denge olmasından yanayım. bence herseyin fazlası azı zarar ortasını bulmak herzaman yarar saglar :)

0|0
    0|0
  • Ben kendi halimde sakin biri olduğumdan karşımdaki hareketli, enerjik olmalı..

0|0
    0|0
  • kesınlıkle hareketlı cıvıl cıvıl yasam enerjısı yuksek bı erkek nedense ellerınde cıcekler sessız sakın boyle yenı gelın gıbı olan erkeklerle pek anlasamıyorum

0|0
    0|0
  • hep sakinden hoşlanırdım..son aşkım hareketliydi..tabularımı yıkdı..

0|0
    0|0
  • ikisi arasinda bir denge olmasini isterim :-)

0|0
    0|0
  • genelde sosyal hareketli insanlardan hoslanıyorum ama onları tavlamak da zor oluyor halıyle :)

0|0
    0|0
    • bunun için senin de öyle olman lazım galiba :) çünkü onların hem daha çok sosyal çevresi daha çok tandığı olduğu için bilinirliği fazla olduğundan daha fazla beğeneni oluyor hem de sosyal ortam tecrübesi olduğu için beğendiği kıza nasıl yaklaşacağını da az çok biliyor :)

• hazıra konmak yok yani he iyi bakalım yani oturup kısmetini beklemek yerine kendi kısmetini kendin yaratmaya çalışıyorsun :)

• e yani bekleyince gelmez ortama akacaksın azcık :)

Erkekler Ne Diyor 3

• ben sakin ağırbaşlı biri olduğum için kız arkadaşlarımı daha deli dolu enerjik çok konuşkan hatta biraz şımarık olanlardan seçiyorum. öteki türlü ben sakin o sakin pek monoton oluyor :) bence bir tarafın daha sakin bi tarafın daha hareketli olması gerekiyor. zıt kutuplar birbirini çeker kesinlikle

0|0
    0|0
    • hmm o sakin halinle nasıl oluyor bu işler :) yani nasıl belli ediyorsun başlatıyorsun ilişkiyi :)

• biliyorsun işte neden başarısız olduğunu. sorununu biliyorsun en azından. bunları düzelterek başlayabilirsin. sevdiğin kıza ilgini göstermeye çalış. ne çok üstüne git ne çok boş bırak. dengeyi iyi sağla. dengesiz hareketlerini azalt. tabii dengesiz hareketlerinde olacak ama daha sonraki aşama önce bi kızı bağla kendine :)

• evet ama olmayınca olmuyor bazen ve insan ister istemez kendine güvenin kaybedebiliyor bazen galiba önümüze bakmak lazım.

• çok konusan degıl az konusan oz konusan dogru oturup dogru kalkan :)

0|0
    0|0
  • ben sanırım çok sakinim :D hareketli olmanın bir yolu varmı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...