Bugün şehitlerimiz için ne yaptınız?

Herşey soruluyor bende şunu sorayım

burada o kadar saçma sorular çıkıyorki bugün şehitlerimiz için ne yaptınız.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• mesela sabahtan beri 10 tane başlık açıldı

yapılması gereken buymuş gibi sanki

diğer insanların ne yaptığıyla yada ne yapmaları gerektiğiyle internet üzerinden savaşmak yerine

şehitleri sadece 5den fazla şehit haberi gelince hatırlamak yerine her gün hatırlamayı denesin herkes kendine ailesine dua ederken onlara da tüm ölmüşlere tüm şehitlere dua etmeyi denesin herkes. her gün 1-2 şehit oluyor bunlar duyulmuyor duyurulmuyor bile o zaman kimse sesini çıkartmıyor çıkartamıyor bile. galeyana gelip sadece bir an hatırlamak değil olay.

0|0
    0|0
  • onlara bbugün değil ama her kuran okuuğumda cuma pazrtesi akşmları perşembe cgeceleri kuran okurum dua ederim

0|0
    0|0
  • şehitlerimize dua ediyoruz

o kalleşlerede lanet...

0|0
    0|0
  • bu soruyu sorarak bir şey yapmış olunmuyor artistlikten başka , şehitlerimiz için bir şey yapmak istiyorsanı açın ruhlarına bir fatiha yada yasin okuyun !

0|0
    0|0
    • ben yaptım arkadaşım sen yaptınmı hani burada seks soruları soran salak insanlar var yaa onlara kızdıgım için böyle bir soru yazdım o insanlar rahat uyuyalım diye şehit oluyor adamın kızın aklı fikri şeyinde

• niye arkadaşım niye sorgulamıcam insanlar bunlardan kaça kaça bu hale gelmedimi yeter herkes elini taşın altına soksun düşünsün

• kimse düşünmmüyor sen üzüldüüğünle kalıyorsun onca şehit vermişiz adam ayakta yalatan varmı diyo soru soruyor gelde vatanı namusunu bu adama emanet et

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne yapabiliriz rahmet dilemekten dua etmekten başka ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...