Doğa yürüyüşü yapmayı seven var mı aranızda?

Çoğu sporu yaparken bunalıyorum ben ama doğa yürüyüşü bambaşka, sakin sessiz huzur dolu, yeterince bünyeyi zorluyor, sağlıklı ve çok eğlenceli :) Siz de sever misiniz doğa yürüyüşünü, düzenli yapan var mı? Varsa nerede yapıyorsunuz?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbulumuzda doğa kalmadığı için yapamıyoruz. Araba dumanlı yürüyüş olur mu?

0|0
    0|0
    • Kuzey ormanlarına da göz dikildi değil mi, üzücü bir durum, insanı insan yapan şeylerden birisi doğaya zarar vermeme isteği, keşke insanımız böyle olsa... o değil acısı çok kötü çıkacak bu tahribatın.

• yeni konut ve farklı projeler yüzünden heryer yok oldu ıstanbulda. Bir sahil keyfimiz kalmıştı oralarıda bütün suriyeliler doldurdu akşam üzeri sahile çıkamaz olduk. Tek spor yapabileceğimiz yerler spor salonları kaldı duvar manzaraı :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Doğa ile olmak insanın biriken tüm negatif enerjilerini alır. Arındırır, canlandırır. Bu yüzden düzenli şekilde doğa' da bulunmak hem ruhsal sağlık hem de beden sağlığı açısından faydalıdır. Yürüyş yapma şansınız yoksa 5 dakika boyunca gökyüzüne bakn. Enejiniz değişecek.

0|0
    0|1
    • Çok doğru, insanların çoğu problemi doğadan uzaklaştığı için peydah oluyor değil mi...

• Biriken negatif enerjiyi boşaltmadıkları için...

• Ben yapıyorum. Zaten İzmir'de yaşadığım için keyifli oluyor. Devamlı katılımcısıyım. Hafta sonları toplanıyoruz belirli bir yerde. Çok zevkli oluyor :)

0|0
    0|0
    • Hem eğlenceli hem sosyal değil mi :) peki süre sınırı, min hız gibi daha zorlayıcı kurallarınız var mı yoksa spontan mı yürüyorsunuz?

• Tabi ki :) Spontan yürümüyoruz bayağı zorlayıcı kuralları var. Süre sınırı falan hiç bişey kalıyor yanında :)

• Düzenli devam etmeniz dileklerimle :)

• Yürüycek doğa bulabiliyo musunuz diye sorsana bir önce :D

0|0
    0|0
    • Neresi memleket? Bulunur aslında çoğu yerde bir gününü ayırıp şehre 1 saat bir yere gidebilirsin mesela, ama tek başına olmaz tabi ki bir grubun topluluğun olması lazım :)

• evet çok severim, nergislerin açtığı dönemde hele çok daha keyifli oluyor yürüyüş yapmak :)

0|0
    0|0
    • Ben papatyaları çok severim yürürken ve dere kenarlarında gelincikleri :) Düzenli devam etmeniz dileklerimle :)

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...