Arkadaslar sizce kaç kilo veririim?

gunde 6-7 kilometreyi 2.30 saatte yürüyorum böyle devam edersem okullar acılana kadar kac kilo veririm

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kilometre hesabı yapamam ama günde 2.30 saat yürümek harika bir şey. Bunun yanında tuzlu şekerli unlu yağlı yeme, ekmeği en aza indir hatta yapabiliyorsan sadece 1 dilim ye açlık hissini yemeklerden tamamla yani 1 tabak yerine 1.5 tabak ye ama ekmeği kes ve bol bol su iç en azından okullar açılana kadar yap bunu öyle harika sonuçlar alırsın ki sen bile şaşırırsın inan bana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ben 10km'yi 35dk da koşuyorum naptın kızım sen ya :D
    7km, 2.30 saat çok fazla :D

tempoyu arttır biraz ayrıca beslenmenede dikkat edersen tahminen 3, 4kg gider.

0|0
    0|0
    • ya koşmuyorum yürüyorum koşsam 20km kosarım 2 saatte sadece yuruyorum. tamam tesekkürler

• hiç zayıflıcağını düşünme

0|0
    0|0
    • anlamadım neden

• ben arkadaşlar çağırdığında zaten kafa dağılıyo en az 20 km yürüyoz 1 kilo bile zayıflamıyoz ayda haftada en az 4 kez çağırırlar

• tamam tesekkürler

• yediğine içtiğine dikkat et birazda tempolu yürü terle verirsin.

0|0
    0|0
  • 4 kilo 892 gram. ne bilelim biz. beslenmene metabolizmana vs.. bir çok şeye bağlı o dediğin. ve aynen çok uzun sürmüş 6 km yi yürümen. seri bir tempoda yürümedikten sonra ter akıtmadan sonra bir işe yaramaz o yürüdğün yol.

0|0
    0|0
    • aslında terledim ve hızlı yürüdüm sonradan artık bacaklarımının tutmadıgını hissettim ilk günden zorlamak istemedim

• buharlaşmasan bari.

0|0
    0|0
  • belki ayıp olacak ama sevgilin varsa günde 3 kere 1 saatten yapsan daha karlı çıkarsın..

0|0
    0|0
  • 6-7 km yi 2buçuk saatte anca gece gece yavas yavas yürürsün buda pek bişey kazandırmaz tempolu yürüyüş yapman gerek

0|0
    0|0
    • bugun 1.3 saatte 6.5 km yürüdüm arttırıyorum

• Boğazdan kısmadan kilo veremezsin. Yediklerine dikkat et. Rafine edilmiş karbonhidrat ve fast food yeme. Şeker kullanma. Saat akşam 9 dan sonra hiçbir şey yeme'

0|0
    0|0
  • 50 kilo vere bilirsiniz

0|0
    0|0
  • napcan 1 saat yürü yeter

0|0
    0|0
  • 3 fazlasını bekleme

0|0
    0|0
    • peki

• vay beee :D

• derdim ne diye sorarsan herşey onun için 5 yıl önce 160 80 kıloydum şimdi 180 76 kıloyum ıkı şey bana enerjı sağlıyor bırı su diğeri geçmiştekı acılar

• Sen benim işi yapsan günde en az iki üç kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Beslenmene ve metabolizmana göre değişiklik gösterir.

0|0
    0|0
  • 5 kg

0|0
    0|0
  • Azıcık serii yürü. Ben o mesafeyi 55 dakikada yürüyodum. Üstelik yokuş yukarı

0|0
    0|0
    • tamam artırırım tempoyu :)

• zaten kola falan ıcmem ya ayran ya su :)) ekmek yemegi kestim zaten tesekkürler :)

• Rica ederiiim

• senin boyun ve kilon kaç arkadaş

0|0
    0|0
    • 175 boy kilo 77

• Ben genelde balik etlileri tercih ediyorum da kendi fikrimi soyledim sadece

• anladım tamam

• çaktır kendine anında zayıflarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ne veriyim ablama :D o nasıl sormak ya

0|0
    0|0
  • Yuruyus haric yeme icmene ve uykunada dikkat etmelisin. Kilo vermek istiyorsan disiplini tavanda tutup guzel bir plan hazirlaman gerekir

0|0
    0|0
    • bugun yuruyusten geldikten sonra 1 saat uyumusum :(

• Bacım sabah ve akşam olarak 2 öğüne ayır yürüyüşleri gırtlağıda kesersen oldu bu iş ^^

0|0
    0|0
    • sabah cıkma imkanım olmuyo aksamları 3ten sonra uygun oluyorum tatlım :) çok tesekkür ederim

• en fazla 5

0|0
    0|0
  • Hizli yurursen daha etkili olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...