Ben hata yapmadım tek suçlu kızlar! Bunlardan hangisi sizde mevcut?

Derler ki hep erkekler kötü durum artık değişti Bence kötü olan sizlersiniz ( Hepiniz) İşine geldigi zaman kal işine gelmedigi zaman git. hep bir menfaat mi olucak yasıcaklarınızın altında mutluysak senle varız hüzne bogdugun zaman hadi eyw. diyen kızlardan o kadar cok gına geldi ki tek basınıza hiçsiniz Soruma gelince ise Neden hep kendi mutlulugunuzu düşünürsünüz Benim mutlulugum sizce daha önemli değil mi Ben mutluysam sende mutlu olursun. Yasadıklarımızın altında Gizli kişiligimiz gülen yüzümün içinde saklı hüznüm cok fazla şey istemiyorum sadece tek kişilik bir ilişki birinin yanında mutluyum digerinde Gülüyorum birinde ise hayat umrumda değil neden bu özelliklerin hepsi tek kısda toplanmamış. Sorun bende değil Kızların kromozom kat sayısında nescafe gibi bir hatun istiyorum 3 bir arada olan kısmından ( Sadakatli. Vicdanlı, Saygılı) Bunlardan hangisi sizde mevcut ?

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• Önce kendi mutlulugum. Yanımdakinin hep yanımda kalacagının garantisi yok.

0|0
    0|0
    • Bu bencillik anlamında Deil Onlara göre mutluluk la bizlere göre olan mutluluk arasında cok fark var bir kıs neden mutlu olur bunu anlamış değilim seversin bir türlü üzersin bir türlü kıskandırırsın bir türlü kişiligin oturmadıgı yerde mantık aramıcaksın belki de benim en büyük hatam da bu Kısların yaratılıstan bir eksikligi var biz erkeklerde öyle ama farklı olanlarımızda cıkıyor Bu bayanlarda da var ama beni bulmuyor Sıkıntım bu.

• senin hatan bunun için çaba sarfediyor olman. Bırak kendini ne mutlu ediyorsa onu yap. Eğer o da yanında mutluysa zaten kalır. Yok değilse seni öyle kabul edecek birini bulana kadar devam :D

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 kişiyle bu sorunları yaşadıysan kız sorunludur, iki kişiyle yaşadıysaysan o kız menfaatçidir, 3 kişiyle yaşadıysan Allahın hakkı üçtür şanssızsındır. Ama 4-5... diye devam ediyorsa önyargılarını incele sende sorun vardır.

1|0
    0|0
    • Peki Bu Bu zamana kadar ble süre geldi sunu sorucam neden her ayrılan geri dönmenin çabasında Siz kıslarda su olgu var aranılan bulamadıgı zaman geri dön cagrısı Atam Derki tilkinin dönüp dolaşıcagı yer kürkçü dükkanı. Sana bunu Uzun uzun anlatırım Karsındaki insanı çözmenin ne demek oldugunu bilirmisin bu benim için sadece bir bakış kadar Kısa Tanıdıktan sonra Zaten kirli oldugunu anlıyorum. Kimsenin kötü olmasını istemem Kanı Bozukla zaten işim olmaz Düzgün biri olsun diyorum ama yok.

• Peki Allaha isyan mı ediyorsunuz şu an da Bu zamana kadar cıkmayan şey bu dakikadan sonra cıkarsa bile ne haddime en son care isyanımı dile getiricem ben kötü bir erkek olma yolunda ilerliyorum. Aslında Olay su esrardan kurtulma adına bir arastırma yaparken kendimi burda buldum. bence hayatı anlamalısınız. Hayat artık size birşeyler sunmuyor siz kovalarsanız yakalarsınız.

• İsyana göre bişey yok benim hayatımda gayet iyiyim. Sen ne kadar pozitif olursan evrende sana o kadar pozitif yaklaşır bu kadar basit benim için. Hayatı tamamen anlıcam diye kafa patlatırsak 3 adım yol alamadan ömür geçer gider. Anladığım kadarıyla yaşamayı tercih ediyorum.

• Yavaş gell :) Herkes aynı değill... Sen bunları söyledikten sonra kimse senin saydığım meziyetleri söylemez...

0|0
    0|0
    • Bence alakası Yok dediklerin le İyi oldugun zaman da seni terk eden o kadar cok kız var ki :D Maymun iştahlılar bence

• Sana en son cevabım su Ki Herkes Sen gibi işte :D Dogru yolu gösteremedigi gibi Basından atma kaygısında olan

insanlar yüzünden bence senin burda durup birilerine akıl vermen bile yanlış ..

• Haklısın.. Tamam.. Susuyorum ben..

• bi erkekle sevgili olmuş olsaydın kadınları anlardın. tabi ki de onları kötüleyeceksin simdi cok normal. anlıyorum seni evladım.

0|0
    0|0
  • üstüme alınmadım

0|0
    0|0
    • Bence Cok fazla Secenekli Kız Yok Site genelin de dahi kişilik bakımından en fazla değişik 5 karakter cıkar :D Ben farklı olanı hala arıyorum sanırım bulamıcam.

• Eger Ki ben bir erkeksem beni üzen tek sey karsı cinsimdir bir erkekle ne gibi sorunum olabilir ki ?

• sadece ilişki açısından bakıyorsun neyse

• bnde hiç üstüme almıyorum demekki mutlu etmişim ki sevgilim 6 yıldır benimle 1 kere bile ayrılalım demedi bence yanlış olan kızları seçiyosun sorun sende

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...