Neymar jr hastasıyım ve sevgilim... ?

Arkadaşlar tam bir Neymar hastasıyım oynadıgı maçları kacırmadan izliyorum ve onu çok seviyorum sevgilim bana sürekli kırıcı şeyler söluyor sen kızsın anlamazsın maç izlemek sana göre değil falan şeyler diyor çok kırılıyorum gercekten kızlar futboldan anlamaz mı? Ben herşeyi bilyorum futbol hakkın da ama sevgilim her seferin de beni aşağılıyor. Futbol izlemekten vazgeçmeli miyim? Ya da napmalıyım yardım edin :(

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• test edelim hemen futbol bilgini, dün bjk arsenal maçı 0-0 bitti rövanş 3-3 biterse kim tur atlamış olur? Maçın penaltılara gitmesi için sonucun kaç kaç olması lazım? :)

1|0
    0|0
    • golsüz biten maçın ev sahibi maçı deplasmanda gol atma avantajıyla alır maç penaltıya felan gitmez :Ddddd

• yeterli bu kadarı hadi bakalım koş şimdi neymarına :D

• Pekii :D :D

Erkekler Ne Diyor 7

• bende baslığı okuyunca nejmar ne diyorum hiç duymadım böyle bir hastalık diyodum
    meğersem işin rengi başkaymış.:)))

1|0
    0|0
  • mesele senin maç izlemen değil, o pis herifi takip etmendir. ne kadar iğrenç bir yaşantısının olduğunu bilmeni tavsiye ederim. ve benim sevgilim yapsa ihanet kadar ağır görürüm ve biter.

0|0
    1|0
    • Bazı insanlar var Neymardan nefret ediyo. Tamam nefret edebilirlerde niye Neymara ve Hayranlarına hakaret etme peşindeler?

• deki kızlar futboldan anlamıyosa bu gece maç felan yok :)

0|0
    0|0
  • Allahım yaratıyosun neden takip etmiyosun ¿

0|0
    0|1
  • Keşke benim sevgilim de futbol sevse ve onunla top oynasak ona 5 avans veririm yemin ederim ama durun benim sevgilim yok bir olsun da

0|0
    0|1
  • ofsaytı biliyosun yani :))

0|0
    0|0
  • Ona kız futbol takımlarınn da olduğunu hatırlat.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kıskanç! :) Kıskandığından öyle söylemiş tatlım, boşver aldırma sen ona. Bende futbol manyağı gibiyim. Çoğu erkek arkadaşlarımla saatlerce süren futbol muhabbeti yapıyorum hatta Reis diyenler de oldu. :) Bu arada Neymar gerek performans olsun gerek görünüş gerçekten harika bir adam. :)

1|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle Neymar benim idolum :D

• Kesinlikle vazgeçme kötü de düşünme kıskandığı için yapıyordur büyük ihtimalle üstelik futboldan sadeceerkekler anlar diye de bişey yok kadın futbolcular bile var ne dersse desin sen futbol tutkundan vazgeçme bende öyleyim koyu bir FENERBAHÇE taraftarıyım kim ne derse desin Fenerbahçeliliğimden asla vazgeçmem takma kimseyii vallahi değmezz :)

0|0
    0|0
  • Kıskançlık krizi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...