Yaktın yıktın kul ettin en sonunda sen beni sevgilim!

Sevgilimle çok güzel bir ilişkimiz vardı taaki o benim ailemin içine girip beni kendi ailesiyle tanıştırmayana kadar!

Sonra öğrendimki din farkından dolayı ailesi beni istemiyormuş ama benimki ben seni istiyorum ben istedikten sonra kimse karışamaz desede kendiside her defasından bunun tersini yapmaktan kaçınmadı zaten istenmeyen kişilik ben birde sevgilimden bir atak beklerken söz vermesine rağmen hiçbir sözünü tutamadı.

Barıştık ailesiyle tanıştıracaktı 4 ay geçti hala bir şey yok hayat akıp geçiyor bir sürü şeyler üst üste geliyor ama o bunun farkında değilmiş gibi yine kendi kafasına göre sorumsuzca davranıyordu.

Artık bana verdiği sözleri tutmanın zamanı çoktan zamanı geldi ama yapmıyor.Sıkıştırmıyorumda sadece ayda bir kez unutmasın diye hatırlatıyordum ama olmadı yapamadı.

İçimdeki herşeyi tüketti kocaman sevgimi kul yığınına çevirdi.Sürekli laf laf laf ama icraata gelince senelerdir bir şey yok.

Artık onu bekleyemicem ben elimden geleni yaptım gerek sabrımla gerek aşkımla yeterince savaştım ama olmuyor.

AÇIYORUM KENDİME AŞK DİLENEN HALİME SİZDE ACDİNİZ DEĞİLMİ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Resmen ben yazmışım gibi hissettim.. Aynılarını yaşadım harfiyen aynılarını... 2 sene geçti tabi..

Ondan hemen ayrıl.. Kişilik sahibi olsa aşkına ve sana sahip çıkar. o kişiden sana hayır gelmez. Beni dinle.. Aynılarını yaşadım bak.

0|0
    0|0
    • :(zaten ayrıldım.sende durum nedir sonradan başka birine aşık olup sevebildinmi peki?

• aynen bende konuşup bitirdim artık kendi hayatıma adapte olucam ondan bana fayda yok

• aynen canım, hayat çooook güzel emin ol:)

Erkekler Ne Diyor 4

• acinicak durumda degilsin ...ona zaman ver dogru zamani bekliyordur.senden vazgecseydi zaten vazgecerdi emin ol oda senin kadar mutsuzdur bu durumdan..ama siz yeterki birbirinizi sevmekten vazgeçmeyin bir care muhakkak bulunur.

0|0
    0|0
    • ona çok zaman verdim ama aksine burnunun dikine gidiyor beni istiyor ama iş ciddiyet olunca sorumsuz biri olup çıkıyor katalanamıyprum artık ailesi istemiyor bari o adam olsa içim yanmayacak sadece söz söylemekle olmaz bak kaçtı gitti

• peki hakkinda en iyisinin olmasini diliyorum...

• çok teşkkürler

• Kısmen :)

0|0
    0|0
  • aile istemez ise o ilişki yürümez. sen de bitir. tarzına uygun biri ile evlen.

0|0
    0|0
  • acıma kendine unut bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Saçların tarumar gözlerinde nem

ateşe benzerdin küle dönmüşsün

hayal mi gerçek mi gördüğüm bilmem

elden ele gezen güle dönmüşsün.

Bir eser kalmamış eski halinden

yazık geçmez akçe pula dönmüşsün

hayal mi gerçek mi gördüğüm bilmem

elden ele gezen güle dönmüşsün.

0|0
    0|0
  • Ya bence oda istiyor ama ailesini karsisina alma cesaretti yok... acimadim sana. uzuldum size diyiim. Sevipte aileler yuzunden kavusamamak cok zor bilirim

0|0
    0|0
  • acıdım bende.

0|0
    0|0
  • Sana acımadım.Neden mi annem değilsin babam değilsin kardeşim değilsin seni tanımıyorum etmiyorum senin gibi hikayesi olan milyonlarca insan var.Bu yüzden soruna burda çözüm aramak yerine işin muhattaplarıyla bu işi çözmen en mantıklı iştir bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...