Boy uzatma egzersizleri?

arkadaşlar boy uzatmak için ne tür egzersizler yapılabilir. asılmalar kaç dk olmalıdır bilgi verir misiniz

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• gece yatarken sabah kalkarken bacaklarını sonuna kadar aç kapa yap esnekleşecektir dene faydasını görecen gece süt iç 1 bardak meyve tüket sürekli sürekli koş basketbolu unutma mesela hergün daha yüksege zıplamaya çalış faydasını grecen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hopla zipla koş yürü iyi uyu iyi beslen kafaya takma esne barfikste asili kaz yüz basketbol oyna veyatta elma topluyor gibi 2 metre 50 santimlik yüksekten birşeyler aliyor gibi yapmaya çaliş bazen zipliyarak dene bunu eklemler sürekli esniye esniye boy uzayacak kıkırdaklar hala açik ise Ben hiçbirşey yapmadım ancak yüzüyordum Ergenlik çağımda şuanda boyum 1,89

0|0
    0|0
  • Bol bol zıpla günde 30 dakika civarı asılı kal. Esneme hareketleri yap. Haftada 4 kez basketbol oyna.

0|0
    0|0
  • egzersize gerek yok bence hergün barfiks cubugundan ya da başka birseyden asağı kendini sal uzarsın

0|0
    0|0
  • Boy genetik te var4sa uzar :D

0|0
    0|0
  • Hergün çatıya çık aşağı atla ayağına ağırlık bağla 1000 tane barfix çek Basketbolcuları la kavga et

0|0
    0|0
  • Barfiks barına asılı kal en az 20 saniye boyun uzar ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...