Kas Çalışarak Kilo Alınırmı?

Soru açık arkadaşlar kas çalışarak kilo alınırmı?

Güncellemeler:
Vucut bir hacim kazanırmı demek istediğim araştırdım çoğu kişi kas olarak şişersin hacim kazanırsın gibisinden şeyler yazmışlar

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Zayifsan kilo olarak dusunme tabi kilonda bir artis olucaktir sonucta kas kutlen degismeye baslicak ama yemek duzenine buyuk onem gostermen lazim, programini bozmaman lazim vs. Zaten spor yapmaya bsladigin zaman besin degeri yuksek seyler yiyosun ve fazlasiyla yiyosun tavuk, makarna, bulgur pilavi vs baslica sporcu yemekleridir. aldigin kilolar yaglar vucudumda kasa donucek ve genislemeye baslicaksin en basiti mantiken zaten kilo alicaksin vucut yapmak icin yoksa o kaslar nasil yerine gelicek :)

0|1
    0|0
    • anlıyan birine benziyosun peki yemekten kaç saat sonra veya kaç dakika sonra spora başlıycaz kardeşim?

• görünür bir kol kasım var zaten bicepslerim çok iyi günlük olarak şınavımı mekiğimi çekiyorum koşuyorum ya aslında şöle benim sorunum kardeş ya ben yeterince spor yapıyorumda benim tek sıkıntım beslenme programı şınavımı mekiğimi çekiyorum ağırlıkta girecek işin içine farklı hareketler uydurabilirim tek sıkıntım benim beslenme yağlı abur cubur gibi şeyler yemiyorum sağlıklı besleniyorum ama kasları besliyemiyorum :D

• o abur cuburun kasa faydası yok zaten ya öyle düşünme. çok iyi siteler var internette ben sana sadece mantalite olarak yardımcı olabilirim. vucut geliştirme programı diye arat google bir dünya sitede hareketler çıkar sonra çalışmak istediğin bölegeri dediğim gibi aynı kas bölgesindeki hareketleri farklı günlere harmanlayarak kendine özgü bir program hazırla bugün bir spor salonunada gitsen aynısını yapıcaklar zaten ve programın dışına ne olursa olsun çıkma, kasları beslemek içinde arada öğününe et takviyesi yapman lazım tavuk, ve bulgur pilavı kütlenin genişlemesi için yardımcı olucaktır ara öğünlerine haftada inkanın dahilinde kırmızı et dahil et çok kömür etme çiğde yeme tabi :) vss gibi

Kızlar Ne Diyor 2

• kastan kilo alırsın evet

0|1
    0|0
  • ne alaka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Spor yapan insanin hayati bir duzene girer ve haliyle kilo almaya baslarsin tabi kas kutlesi artar yag kutlesi degil.

0|0
    0|0
  • Tabi şişmek'te o kadar kolaydı.
    Spor salonuna gidersen düzenli bir spor yaparsan güç harcıyacaksın ve haliyle acıkacaksın iyi beslenirsen kilo alırsın spor'a başlayan çoğu kişi kilo alır.

0|0
    0|0
    • sabahları bir 10 yumurta ve yulaf ezmesi gibi şeyleri yedikten sonra günlük protein ihtiyacımı karşılamış olacammı yoksa dahada yemeye devam edecemmi gün içersinde 10 yumurta 1 günlük protein ihtiyacını karşılar gibime geliyo

• 1 yumurta beyazında 3.5 gram protein var ve 100 gram yulafta ortalama 12-13 gram protein var ve günlük protein ihtiyacını karşılamaz Kilonu 2 ile çarpıcaksın ve günlük alman gereken protein miktarın ortaya çıkacak.

• 68dim. 79oldum. Simdi Ara vermiş durumdaym 2aydr. 73oldum. ;)

0|0
    0|0
  • Kilo da alırsın hacim de kazanırsın normalde zayıf biri değilsen

0|0
    0|0
    • değilim yağlı bir vucudum var

• Özellikle kilo vermeye uğraşmazsanız kas kütlen arttıkça kilo alırsın ama yine de görünümün yağlı birinin görüntüsü gibi olmaz. Diyetisyene gidip bir diyet göre çalışırsan da kas kaybetmeden kilo verirsin

• alınmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...