Kapat

Vucut geliştirme beslenme konusu?

Arkadaşlar 1.75 boyum 55 kilom var body başlamak istiyorum öyle anlattıkları gibi beslenme programlarını uygulayacak ne zamanım ne durumum var benim sorum şöle olacak sporumu yine yaparım ama internetteki vucut geliştirme beslenme programları yerine sağlıklı beslenme ev yemekleri felanla olmuyomu bu iş illa ordakilerimi uygulucam

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• boyuna göre kilon az, kaslar hacimli olunca güzel durur. kasları geliştirebilmen için protein ağırlıklı beslenmen lazım tabi kilo alabilmen içinde karbonhidrat lazım yağdan uzak duracan. Bunlar normal ev yemeklerinde varsa neden olmasın..

0|1
    0|0
    • sabahları bir 10 yumurta ve yulaf ezmesi gibi şeyleri yedikten sonra günlük protein ihtiyacımı karşılamış olacammı yoksa dahada yemeye devam edecemmi gün içersinde 10 yumurta 1 günlük protein ihtiyacını karşılar gibime geliyo

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• protein tozu gibi şeylerden uzak dur sonuçta doğal birşey değil sporu bıraktığın an zararrını görmeye başlarsın.. internetten yardım al annenin yapabileceği ev yemekleri listesi yaz en iyisi bu olur :)

0|0
    0|0
    • Ne gibi bir zararı görür açıklasana biraz çok merak ettimde ve doğal birşey değil demişsin doğallıktan kastın ne?

• 10 yumurta yedin akşam yemeğinde ne yiyeceksin yine protein alman gerek vücut geliştirenlerin hangi besinleri tüketmesi gerektiğini internetten öğrenebilirsin karbonhidratı azaltman gerek.. ama tamamen de kesme.. spor yaparken de önce kendini ısındır bisiklet koşu bandıyla biraz terle.. sonra ağırlık kaldır en hafifden başla seni zorlayana kadar kaldır.. mekik çek sırt omuz karın adonis çalıştıran egzersizleri yap doğru nefes tekniklerini öğren.. bunu yapmazsan yaptığın spor kaldırdığın ağırlık hiçbir işe yaramaz..

• internette fitness videoları var izle öğren hangi kas nerdeymiş hangi egzersiz hangi kasları geliştiri öğren

• O degilde boy ve kilon benle aynı la :d:DASd:SA:

0|0
    0|0
    • gülme l*n :DD:

• İlk kilo al vucudun bir kendine gelsin
      Sonra baslarsın kas çalısmaya
      Çok zayıfsız cidden bak

• yok la ne zayıfı o kadarda değil yağlı yapılı bir vucudum var iskelet değilim

Erkekler Ne Diyor 3

• Vücut geliştirme sporunda en önemli olan kriter beslenmedir iyi beslenemezsen malesef verim sağlayamazsın.

0|0
    0|0
  • Bizim salondaki hoca ramazanda saglam beslenemedigi icin ek takfiye icin protein tozu kullanıyodu denemelisin

0|0
    0|0
    • Ya kullanmaya kullanırımda normal ev yemekleriyle olmuyomu baba bu iş :D

• Kardesim bak mantı makarna pilav hele hele bulgur pilavi tam olarak protein kaynagıdır bulgur, bunlardan illa bir tanesini yemelisin bunun yanında balık, et almalısın yine dirençsizim diyosan zaten 55 kiloymuşsun günde 150 gr protein tozu kullan

• Yok ya. Ben hic uymuyorum. Sadece bol bol yumurta ye. Sabahlar8da yulaf ezmesi.

0|0
    0|0
    • peki sabahları bir 10 yumurta ve yulaf ezmesi gibi şeyleri yedikten sonra günlük protein ihtiyacımı karşılamış olacammı yoksa dahada yemeye devam edecemmi gün içersinde 10 yumurta 1 günlük protein ihtiyacını karşılar gibime geliyo

• Yoğun olarak ağırlık çalışıyosan, vücut ağırlığı başına yaklaşık 1.5 – 2 gram protein alabilirsin.
      1 yumurta da 6.25gram protein var. tabi bu tüm bir yumurta için geçerli. 2 tane sarı gerisini beyazından yersin.

Yükleniyor...