Beşiktaş arsenal maçı hakkında paylaşıcak arkadaşlarım bir bakın buraya... rövanş nasıl olur?

beşiktaşın oyun gücü harikaydı yaptığı ataklar kazandığı pozisyonlar savunmalar bence çok iyiydi rövanşta neler olur sizce

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Ya bence Beşiktaş iyiydi. Bekledıgımden daha ıyıydı süper pozisyonlar kaçırdı. Dembaba cidden süper oynuyor. Tamam motta ve kerim topun dengesını cok kaybettıler ama bence Beşiktaş iyiydi. Rövanş maçında ise neler olmuyor bilmiyorum. Ramsey zaten kırmızı kart yedı bu maçta yok da Mesut Özil var kardeşim. Bilemem inşAllah Beşiktaşım alır<3

0|0
    0|0
    • kerim iyiydi gene ayağında topu tutabiliyor motta kaç defa pozisyon kaçırdı oyun performansı çok iyiydi beşiktaşın bu şekilde oynasın ve birazda seri olsunlar tamam golü bulup savunmayı güçlendiririz ama arsenaldan hızlı ıolmamız gerekir çünkü çok çabuk savunmayı kapatıyolar ceza sahası içlerine giremiyoruz mesut olsun oyuncu olması bişey değiştirmez 1 kişi tutcağına 2 kişi tutar bir şekilde atak yapıp golü atmamız gerek agazeteye yazmışlar arsenalin korktuğu an diye bitti yürekle bu işi bitirebiliri hayırlısı bakalım görücez tam destek arkalarındayız biz

• İnşallah bakalım tam destek hep destek <3

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Gollü beraberlikle tur atlariz

0|0
    0|0
    • inşallah atlıcaz ya atlıcaz inanıyorum ben takımımda o hırsı gördüm

• Dostum rövanşta atiba iyileşip oynarsa iyi olur oyuncular az da olsa arsenal î tanıdı ona göre önlem alırlar oyuncular daha iyi çalışıp hırs yaparsa kazanabiliriz 1-0 yensek bile yeter zaten rövanşta ramsey yok bu iyi oldu inşallah rövanştan galibiyetle ayrılırız

0|0
    0|0
    • şimdiki haberlere göre atiba rövanşta oynamıycak ama rakip iyi bir rakip sonuçta olsada maçı bırakmıcak adamlar çok çabuk kapanıyorlar o yüzden bize biraz hızlı olmak lazım maçta çok iyidiler biraz daha iyi olabiliriz hayırlısıyla alıcaz bu maçı

• Arsenal bence orda yener bu şansı tepti beşiktaş

0|0
    0|0
    • hiç birşey belli olmaz kardeşim herkez o gözle bakıyor ama diğer yoluda var bu işin

• Beraberlik.

0|0
    0|0
  • arsenal işi sansa bırakmaz rovansta

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Arsenal'a sahayı zindan etti lakin 0-0 çok kötü bir skor. gönlümüz BJK'den yana olsa da maçın favorisi Londra ekibi

0|1
    0|0
Yükleniyor...