Evde göğüs ve kol geliştirme?

3 aydir evde göğüs ve kol calisiyorum yaklasik 2 hafta sonra fitnessa baslayacagim protein tozuna baslayali 1 hafta oldu fakat vucudumda pek bir gelişme olduğunu düşünmüyorum. Sizce su iki hafta içinde daha verimli olmak için neler yapmaliyim?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle bir bir fitnes programında yapman lazım. fitnes hocasının dediği 50 şınavı yapman evdeki 200-300 rastgele yaptıgın sınavdan daha faydalı olur , programı hcan verir zaten ve zamanla farkı görursun. ayrıca genetık olarak da vucudunun bu işe yatkın olması lazım

0|0
    0|1
    • Genetik olarak pek yatkin olduğunu düşünmüyorum fakat istediğim vücutta pek ahim sahim bir vücut değil. Yan abdominaller kollar ve göğüs istediğim vücut tipi futbolcu vücut tipi. David Becham ve ya İlhan mansiz da görmüştüm. Sizce evdeki verimi nasil artirabilirim.

• kanka niye eksiliyorsun yardımcı olmaya çalışıyorum :D şimdi ben sana birşeyler yazarım ama senın yapına veya seviyene uygun olmayabilir bunun yanıda beslenme ve uyku da cok onemli. dediğim gibi bir fitnes hocasıyla gorus derim veya yüzme koşu bisiklet ip atlama bunlar da vucudu fazlasıyla forma sokar

• Kardeşim yanlislikla yaptim yeniyim burada :D elim değdi :D kusura bakma :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu konuyla ilgili saglıklı bilgiler bulabilcegin forumlar var. Bak derim

0|1
    0|0
  • Bilinçsizce çalışmaya bir örnek daha senin vücudunda başka kas grubları yok mu ki sadece kol ve göğüs çalışıyorsun.
    Protein tozunu içip şişeceğini bekleyen insanlara acıyorum.

0|0
    0|1
    • Sismeyecegimi biliyorum kardeşim amacim fitnessa başlamadan önce alt yapi oluşturmak en zayif kol ve göğüs ondan agirligim oraya.

Yükleniyor...