İlk günden numarasını veren sevgili adayı. Aramalı mıyım sizce?

Başlıkta da yazdığım gibi tanıştığımız gün bana numarasını verdi. Yanlız biz netten bir arkadaş aracılığı ile tanıştık. Kendisi doktor. 2 gündür nöbeti var giremedi nete. Aramak istiyorum ama çekiniyorum. Sizce aramalı mıyım?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• ilk gunden vermesinin sebebini ogrendin iste

Adam doktormus ve oyle zirt pirt nete giremiyor

ayrica doktorlarin isi gucu cok oldugundan nete zaman ayiramadiklari icin sana numarasini vermis ki aramani bekliyor. Muhtemelen sen ona numarani vermemissindir o yuzden de doktorumuz seni arayamiyordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Vakit nakit demek ki onun için =) ara gitsin kaybedecek neyin var ki? Ama birinin aşkını kazanabilirsin ;)

0|0
    0|0
  • ara

0|0
    0|0
  • sen ona verdin mi telefonunu da , bence arama. koşsun peşinden .. ararsan amcada havaya yükselmeler olur, hoooop sonra yan cepe... koşsun peşinden boşver , o düşündü mü acaba ? yaaa bi yolunu bulimde bi girim nete... konuşiim şu gizliyle...

0|0
    0|0
    • numaramı vermedim...

• iyi değilsin dedim, hissettim, ağlıyosun sen dedim; bişi diyemedi, sonra dedi iyi değilim, bir dahada iyi olacağımı sanmıyorum dedi ; vaktiyle istediki yanında bi sevgilisi olsun, öğrenciydi, arkadaşlarının yanında yalnız takılmak istemedi. şimdi azcık büyüdü, okulu bıraktı, evde yalnız kaldı, azcık akıllandı, ciddi bir ilişki arıyor, ama geç kaldı sanırım.. ama haaaala içimdeki yara kapanmayacak,sonsuza dek; içinde kalmasın seninde, ama erkeğin bi yerini şişirme sen ;) erkek hemen zanneder ;)

• korkumda o

• doktor ya yağlı kapı sende haklısın

0|1
    1|1
    • ne alaka?

• kimseyi idare ettiğim falan yok benim.mesleğe göre seçmiyorum kimseyi "yağlı kapı" falan bunlar hiç olmayan tabirler...

• ya bende şakasına söledim zaten bu kadar takılmana gerek yoktu yaa

• Sen istedindemi verdi o merak ettim yoksa durup dururkenmi verdi..

0|0
    0|0
  • Arama.

0|0
    0|0
  • Başım ağrıyor ayağına ara muhabbeti kur.

0|0
    0|0
  • Bence ara halini hatrını sor :)

0|0
    0|0
  • Ara ne olacak ?

0|0
    0|0
  • nöbetteyken çağrı yap kafidir o seni arar . eğer doktorsa tabi ..

0|0
    0|2
  • e ara niye düşünüyosun,

yada

arayacaksan ara bize niye soruyosun ? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• mesaj at daha iyi.

0|0
    0|0
  • 2 gündür yoğunsun sanırım, iyi nöbetler dilemek istemiştim, kolay gelsin.. Diyebilirsin yada buna benzer bir mesaj..

0|0
    0|0
  • verdiği gün arama. ertesi gün ara

0|0
    0|0
  • mesaj at o arasın. ama numaranı bılıosa sen arama o arasn bosver..

0|0
    0|0
    • musait değildr anlamnda mesaj at o arasn dedm :) sonucta doktor.nobet saatleride yogun olur

• hmm senin numaran onda varsa bekle o arasın :) ama sadece o numara verdiyse bi mesaj at o değilden naban de :D

0|0
    0|0
    • ben vermedim numaramı sadece sohbet ettik bir kaç saat sohbeti harikaydı diğerlerinin düşündüğü gibi mesleğine filan bakmadım

• anladım seni burda her kafadan ses çıkar özellikle boş kafalılardan çok ses çıkar önemseme :D ara ya nolcakk sankiimm..

• sen de inandın mı? :/ ben de boş zamanlar sosyoloğuyum.mesaideyim gördüğün gibi :/

0|0
    0|0
  • arayabilirsin problem yok

0|0
    0|0
  • Yenir ki o. Koş git mesaj at kız koş.

0|0
    0|0
  • ara.

0|0
    0|0
  • Arama