YAĞSIZ TUZSUZ PİLAV HAKKINDA?

Arkadaşlar diyet yapıyorum pilavı su ile yapıyorum yağ felan eklemiyorum hiç baharat ekliyorum kilo aldırır mı?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen devam ben sporcuyum profesyonel fitness egitmenligi okuyorum kardeşim yağsız tuzsuz pilav kas kaybetmeden yag yakmana yardimci olur karbonhidrati ordan al ama günde bir su bardağı sakin geçme ve sade suda haşlanmış makarnada olabilir ;)

0|0
    0|0
    • kışa hazırlık diyet listesi yapıyorum 30 kilo verdim ama hala üst taraflar var onlar gidecek bu kış :)

• kardeşim yaz kış işe yarar bizzat kendim yapiyorum en sevdiğim diettir hatta halsizlik vermeden yag yaktiriyor deli gibi sen bilirsin yinede low carb da sebze önemli değil tavuk bulgur bu ikisi en önemlisi

• tavuk bulgur (pirinç pilavıda oluyor) bu ikiside insan sürekli yedimi sıkılıyor farklı şeyler için sebzelerle iyi gidiyor

Kızlar Ne Diyor 5

• Baharat tuz ve az yağ kilo aldırmaz, pilavın tadını almazsın.

0|0
    0|0
  • Pirinç basli basina bir nişasta bombasi ole yaparak biraz kalorisi azalir okdr genede çok kalorili iki ymek kasigi bir dolu sebze tabagindan bile fazla kalorili istersen ye :) bnce bulgur pikavi ye arada ytr bnce

0|0
    0|0
    • Kendime kış için şöyle güzel bir diyet listesi hazırlamam gerek :) 30 kilo verdim şu yaz ayında kendimi aşırı saldım kışın kendimi toparlamam lazım 10-15 kilo fazlam kaldı :O

• veriyorum veriyorum alt tarafım yok ama göbek ve yanlar sırt hala duruyor :'(

• Bölgesel egzersiz yapicaksin mecburen

• Kilo aldrr mı saçma olmuş sen sadece kaloriyi düşürdün yağ tuz koymadm diye bir tencere yersen elbette kilo alırsın

0|0
    0|0
    • tabi ki kaloriyi düşürdüm diye gidip bir tencere yiyecek halim yok :)

• arkadas tuzsuzu anlarımda yagsız pılav nasıl olaca neyle pısıyo o:?

0|0
    0|0
  • Aldırmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bende yağsız ve tuzsuz yapıyorum ve baharat fazlasıyla kullanıyorum kilo aldırmaz ve sana yararı olur metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını hızlandırıcı bir özelliği vardır.

0|0
    0|0
  • aldırmaz

0|0
    0|0
  • Aldırmaz. Aldırsa bile az.

0|0
    0|0
Yükleniyor...