İddaa cılar bir bakarmısınz?

Facebook ta bir sürü banko tahmin videoları paylasılıyor. Yok su kadar kazandırdım kuponu alanlara hayırlı olsun falan filan.
Adam kuponu sorgulayabilirsiniz diyor.
Bu tahminciler gerçekten bu kadar tutturabiliyorlarmı?

Güncellemeler:
Adamlar site bile yapmıslar yediyirmidortbanko. com diye

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• inanma elaleme bence kendin analizini yap öyle oyna. şahsen ben internetten oynuyorum tek maç yapıyorum genelde basketbol tenis voleybol tarzı oynuyorum öyle internetten herkes tuttursaydı şöyle düşün adam tutturuyor herşeyi o zaman çıkarsın 1 milyar bassın alsın 50 milyarı 50 milyarı bassın olsun 500 milyarı. ne gerek var insanlara yardım etmeye falan. boş işler

0|0
    0|0
    • İşin ilginci adamlar tahmin satıyorlar ya. Merak ediyorum gerçekten alıp oynayan var mı acaba diye

• inanma diyorum ben daha 2-3 hafta önce 130 attım hesaba 800 yaptım. yarın çekerim hesaptan dedim. dayanamadım oynayıp yattım koydu bana.

• İnanmıyorum zaten ama alan var mı merak ediyorum. Keşke parayı çekeymişin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• hepsi hikaye ya.. ama kazanmanın sırrı bankonun bankosu kuponlar yapmak.. son yaptığım 7 kuponda geldi en fazla 2 maç oynarım

0|0
    0|0
    • valla sistem oynuyom genelde. Bazen kazanıp bazen kaybediyoz

• Zaten kazanmak istiyorsan kesinlikle bakkal iddaasından uzak dur.. o hıyarlar milleti sömürüyor

• aynen öyle hiç bir hazır kupondan hayır yok

• Hiç duymamıştım birader. Ben her gün yeni bişeyler deniyorum. Kendi sistemimi kendim oluşturuyorum. Üç beş de kazanıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...