Sakal halkası/boncuğu nerede bulunur?

Merhaba. Sakalıma takmak için halka tarzı şeylerden arıyorum ama bir türlü bulamadım. Sakala takılabilecek halka, boncuk vs. Türkiye'de nerede bulabilirim fikri olan var mı? Tuhafiyelerde bulduklarımla yetineceğim yoksa ki onların da çoğunu matkapla genişletmek lazım rahat takmak için. Aradığım şey buradaki gibi: link

Güncellemeler:
Tahmin etmedim değil böyle geri bir ülkede böyle saçma cevaplar geleceğini, tamam sormadım sayın. Bu arada tüm kıllarınızı toplasanız kolumdaki kıl etmez erkekler, gayet testosteron fışkıran bir insanım.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul'daysan Eminönü'ndeki hanlara ve dükkanlara bak.Her çeşit boncuk var.

0|0
    0|0
    • İstanbul'da değilim ama gittiğimde bakayım, teşekkürler.

• Marputçular Han var.Eminönü'nde kime sorsan gösterir.Orda bulamazsan da mutlaka çevredeki dükkanlarda vardır.Esnafa sorarsan yardımcı olurlar.

Kızlar Ne Diyor 4

• ciks ciks ciks ciks

0|0
    0|1
  • ne boyutta olucak büyük küçük? ence küçük hoş durabilir kapalıçarşıya bak

0|0
    0|0
    • Ankara'dayım ama İstanbul'a sık gidiyorum. Ben de küçük düşünüyorum, teşekkürler.

• Yapma bnce cok itici

0|0
    0|0
  • benimkide tutturmuş örücem sakalımı diye allahım sabır :( yapmayın bu tür şeyler :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşım sana uymuş olsaydık bizde saçımıza sakalımıza halka toka takmış olsaydık medeni mi olacaktık ? bu ne densizliktir senin her yerinden testosteron fışkırsa ne olur ? kolunda kıl olsa ne olur götte de kıl var kerameti mi var ?

0|0
    0|1
    • E sizinkiyle aynı muhabbet işte, erkekliği boncukla ölçüyorsanız ben de kılı öne sürüyorum size karşı. Yoksa ben de kılla ölçmüyorum.

• Başka işiniz mi yok ya :D sakalına boncuk takacakmış

0|1
    0|1
  • lastik toka tak renkliler varya pembe olanlardan yakışır sana kız :D

0|1
    0|1
  • Amaaç ne peki .

0|0
    0|1
  • çok uzun zamandır aradığım bişey bulamıyorum lanet olası yerde adam akıllı bir sakal tokası -_-

0|0
    0|0
  • Lastik tak :D benim o kadar uzun değil olsada takmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...