Beşiktaşın fark yeme hayaliyle yanıp tutuşanlar simdi ne halde?

Mactan önce atıp tutanlara simdi ne haldeler ben göremez oldum hepsini
Arsenale ilki yaşattık 12 play off macinin 12 sini de kazanan takim ilk kez kazanamadı ilk kez gol atamadi
Udineseyi 1-0 ve 2-1
Celtici 2-0 ve 3-1
Twrnteyi 2-0 ve 4-0
S. pragi 2-0 ve 3-0
D. zagrepi 3-0 ve 2-1
Fenerbahçeyi 3-0 ve 2-0 yenmisti

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar şimdi ingilterede fark atacaklar hayali kuruyor yazdık aç tavuk kendini darı ambarında zannedermiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• Bjk iyi oynadi ama ortada henuz basari yok bence Bjk haketti maçi arsenal 2 dk bile topu ayaginda tutamadi helal olsun Insallah devami gelir bir Gsli olarak ulke puani için ve Turk takimi oldugunuz için sizi destekliyorum herhalde bu is londrada biter ozmn sizde bir basari edinmis olursunuz

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak Beşiktaş ı destekliyordum ve maçı kazanacagindan emindim hatta buradara yazdım alacak diye ama berabere kaldiniz kns rövanş da geçersiniz

0|0
    0|0
  • Kimdi hayal kuranlar bilmiyorum ama gs li olarak iyi oynadi bjk ins eleriz ama is zora girdi.

0|0
    0|0
  • BA o ilk pozisyonu atsaydı bjk farka giderdi ;)

0|0
    0|0
  • Dün gece olimpiyattan götünü tutarak kaçanlar, yalnızca İngilizler değil emin ol..

0|1
    0|0
  • Harika oynadık ah birde inönüde olsaydık o atmosfer olsaydı. Sakin oynasaydık son vuruşlarda belki 2-0 bitebilirdi. Neyse sağlık olsun sebanın çocukları

0|0
    0|0
  • 2-3 tane ataydık iyiydi.

0|0
    0|0
  • dun beşiktaş cok ıyıydı ben ki arsenal alır dıye beklıyodum valla mukemmeldıler

0|0
    0|0
  • Beşiktaşı tebrik ediyorum ya gercekten oynamayı bilen bir takım sen diego sneijder alsan ne olcak oyun oynamadıktan sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...