Benim diyet programım?

Evet bir 10 kilo vermem gereken bir diyet uygulamam lazım... Okul açılana kadar bunu yapmam lazım üstelik. Biraz geç oldu ama kendimi değiştirmem gerektiğini anlamış bulunmaktayım... Sabah saat 6.30'dan 7.30'a kadar yürüyüş yapsam eve geldikten sonra ne gibi hareketler yapabilirim öğlen.. Karın ve kol hareketli olsa? Bir öneride bulunabilir misiniz?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Sabahları hatta tam da bu saatte turk kahvesi ic tok tutar karnini, bol bol su tüketmeyi unutma ve deli gibi dans et ac müziğini hem eglenirsin ayrıca ipte atla arada müthiş ter dökersin :)

0|0
    0|0
    • 1 aya ne kadar zayıflayabilirim peki bu şekilde?

• Evet olur :))

• Takip ettim bile :D

Erkekler Ne Diyor 4

• önemli olan aç kalmamak cok kesinlikle yememek ve vucudu her zaman acmak sag sol bacak kol karın hersekılde acmalısın lifleri kasları calıstırmalısın yuruste onemli

0|0
    0|0
  • Yaza 1 ay kala spor salonuna başlayıp vücut yapmak isteyenler gibi olmuş senin istediğinde ki sanıldığı kadar kolay olmuyor bu işler geç kalmışsın.

0|0
    0|0
  • göndermek istediğim bir örnek var ama nasıl göndereceğimi bilmiyorum

0|0
    0|0
    • İnternet sitesindeyse link atabilirsin?

• Teşekkürler :D

• rica ederim (:

• Mekik ve olduğun yerde eğil kalk sıkılaşmanı ve ter atmanı sağlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ip atla en güzeli:)

0|0
    0|0
    • Bu ip atlamayı çok araştırdım fakat bacakları çalıştırıyor diye düşünüyorum benim kollardan ve simit bölgesinden vermem lazım onlara da olur mu ki :D

• İlk kez duydum bir araştırırım sağol :D

• kolay gelsin::)

Yükleniyor...