Kızlar kaslı erkeklerden ne derece hoşlanıyorsunuz? Bir erkekte tip ve boy mu daha önemlidir yoksa kas yapısı mı?

Kaslı bir erkeğin meme ucu sizi tahrik eder mi?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle boy ve tipi. Boy 1.80-1.85 olmali fazla kas itici geliyo bana. Hafif kas yapmis belli bellirsiz seklinde daha cekici. Kendini pompa ile sisirmis erkekten itici yoq bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Boy 1.75 üstüyse aşırıya kaçmadan yapılan kas her halükarda yakışıyor bence, ama 1.65 altındaki erkeğin kas yapmayı belli bir sınırda bırakması şart, konsantre Herkül gibi dolaşmanın alemi yok sonuçta. Ama boyla da sınırlandırmamak lazım sonuçta uzamıyorsa uzamıyordur boy bu değişmiyor fazla, sadece boyu göz önünde bulundurmayı unutmayın kas falan düşünürken

0|1
    0|0
  • tip boy olmadiktan sonra kas olsa ne yazar. kas sonradanda olu r ama tip doğuştan allah vergisi.

0|0
    0|0
  • tip ve boy daha önemli 165 boyundaki adamda kas olsa ne olur yani, he bide kaslı seven hafif etli seven var :Dd ama tip ve boy daha daha onemlidir

0|0
    0|0
  • Tip boy olmadıktan sonra kas neye yararki sonuçta yarma gbi ortada dolaşmanın alemi yok :))))

0|0
    0|0
  • Uzun boy (uzun derken 190ve ustunu kastediyorum 180 boyuyla uzunum diye dolasan pigmeleri degil)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• her iki cins için de belirli özelliklerin olduğu kalıplara göre hoşlanmayı belirlemek tecrübe eksikliğinden kaynaklanır... Sarışın, renkli gözlü vs derken bir bakmışsın esmer birine tutulmuşsun.. Gençler boşverin bu klişeleri rahatınıza bakın ;)

0|0
    0|0
  • Kaslı erkeklerden hoşlanmam itici geliyor diyenler yağlı ve göbekli erkeklerle mutluluklar dilerim.

0|0
    0|0
  • Tip ve boy manyakmısın la :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...