Bekarlığın tadını çıkarıyormuş...

Sevgilimle ayrılalı 8 gün oldu ve 3yılık bir ilişki bitti. Nedeni ilgisizlikle başladı. Dönmesini istediğide ise bekarlığın tadını çıkarıyorum dedi. Tamam ben artık onunla olmayı istemiyorumda yokluğu koyuyo. Çekilemez bi hal alıyo canım yanıyo aklıma geliyo . Kiminle evlenecek gibi sorular basımın etini yiyo. Bu ruh halinden çıkmam için yardım edin arkadaşlar. Kuracağınız bir cümle bile beni rahatlatabilir.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• İki çeşit kader vardır. Kader-i Mutlak ve Kader-i muallak. Mutlak olan kader kesinlikle olacak olan şeydir. Muallak ise belli olmayandır. Elhamdulillah inançlı insanlarız. İnsandır. İnsan insanı çabuk unutur. Ölmüşlerinizi düşünürseniz, aradan 3 gün geçtikten sonra bile insan unutabiliyor. Oysa ölen ya Cennet gibi güzel bir yere, ya da Cehennem gibi kötü bir yere gider. Biz bunu düşünemiyoruz. Acaba hangi taraftadır diye merak edip üzülmüyoruz. Çünkü insanın fıtratında unutmak vardır. Dolayısı ile ölen bile unutulup gidiyorsa, ayrılan hayli unutulur. Demek mutlak kader değilmiş. Hayırlısını dilemek gerek.

0|0
    0|0
    • bende hayırlısını istiyorum inançlı ve kapalı biriyim. Ama onunla yaşadıklarımız ve yaşanmıycaklar canımı yakıyo. Alışkanlık var biliyorum ama bu alışkanlıktan kurtulamıyorm

• Bilmiyorum sevgilim olmadı hiç olsa da herhalde yine soğukkanlı olurum. Daha doğrusu uzun ilişkilere karşıyım. Tesettürlü olduğunuzu söylediniz. Kur'an ve hadislerde evlilik ve sabır konularına bakmanızı tavsiye ederim.

• Elbette onlarıda biliyorum. Çok daha kötü olduğumda hadisleri okuyorum kendimi din konularına veriyorum daha çok rahatlıyorum.

Erkekler Ne Diyor 8

• Böyle bi insan için kendini üzdüğüne değiyomu ? Ulan şu geçen gününü sana kim geri getiriccek? Hadi gözünden akan bi damla yaşı o bebe geri getirsin.Değmez arkadaşım değmez.Aklını başına al,birileri gününü gün ederken sen burda canından beziyosn.Mantıklı ol

0|0
    0|0
    • Çok haklıısn çok kesinlikle değmiyo.Akıttığım göz yaşlarımın hesabını ALLAH ondan elbet soracak. Şu yazını kopyalıcam kötü olduğum her an bunu okucam ALLAH razı olsun senden sizden.

• Yok estağfurullah :)

• hayat bu her insan ilk sevdiği ile yuva kurucak diye bir kaide yok olmadınmı olmuyor gerçektende demek kısmetin o değilmiş kim bilir başka birini daha bulursun belki onunlada bir yıl birlikte olursunuz ve ayrılırsınız dediğim gibi herşey kısmet. ne kadar önem ve değer versenizde karşınızdaki insana zamanla o ilişki bite biliyor kendinizi hiç üzmeyin diycem ama sizi gerçektende çok iyi anlıyorum üzülmemek elden değil ister istemez akılınıza geliyordur ve üzülüyorsunuzdur ama onu unutmak sizin elinizde başara bilirsiniz hayatta hiç birşey imkansız değildir bunuda unutmayın inşallahta onu unutmayı başarırsınız diyorum ve herşeyde gönlünüzce olsun

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ediyorum. Başaracağıma bende inanıyorum aslında ama içime ki o burukluğu atamıyorum şu an. Belki de daha yeni oluğu için. Belkide ondan bunu hiç beklemediğim için bilemiyorum ama atlatacağım bunu biliyorum

• aynı sorun bendede var canım yanıyor tam 24 gün oldu geceleri terliyerek klkıyorum basımı muslugun altna sokuyorum dlaptan bir şişe soguk suyu kafama dikiyorum sonra yatıyorum galib alısıyorum artık

0|0
    0|0
    • Çok kötü ruh hali içindeyim şu an. Ne yemek yyebiliyorum ne hayattan zevk alıyorum artık. Ama o çok mutlu.Bende mutlu olmak istiyorum daha 8 gün oldu ama geçmicekmiş gibi.

• Adam mutluluktan ucuyor sen burda dert yanıyorsun mantıklı ol bence aklını kullan uzulmene hıc gerek yok.

0|0
    0|0
    • Evet o mutluluğun tadını çıkartıken ben hala ondan kalma acıların içinden çıkamıyorum. Mantıklıyım bunu görebiliyorum da uygulayabilmesi cidden zor.

• adam hayatını yaşıyor sevindim demek isterdim ama yalan soylüyor sana inanma:D

0|0
    0|0
    • Anlayamadım demek istediğni

• Yok yok hatırlama acı veriyor bi müddet sonra. Gülebilmen güzel ama :)

• tabikide acı verir bide bana sor 3 yıl sevgilisiz dolaştım arkadaşlar artık bana gay diyeceklerdi :D

zamanla geçiyor biz yaşadık ve zevkliydi ileride alışırsın sende merak etme :D

• hayatına yeni insanları sok :)

0|0
    0|0
    • Bunu nasıl başarabilirim ki. Evet baska insanlar onlarla vakit geçirmek güzel fikir de nereden bulayım insanları :)

• dışarı çık arkadaşlarınla buluş çevrendikilere o gözle bak biraz illaki takılacak kafa dağıtacak birilerini bulursun :)

• Pek öyle bi kişiliğimde yok işte utangaç çekingen biriyim .s

• demekki seni kullanmış bi mendil gibi bi kenara atmış ...

0|0
    0|0
  • ikimizde aynı dertteyız ben unuttum ama benı kanı beş para etmez birisi yuzunden terketti neymıs ilk askıymıs yurtdısından donmus umarım mutlu olur

neyse ben ne dicektım sizinleoturup bir cay içmek istedim bana bir sans verirsenız mutlu olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İşte ayrılık değilde gercekler acıtıyor canı.

O geçen üç yıla dönüp baktığında kendi kendine değer miydi be diyorsun.

O eleman ise o üç yılı bir kalemde silip hayatına bakabiliyor.

Sn. gizli kullanıcı sende değmezmiş de kendi hayatına yön ver, onun bıraktığı yerde silik bir şekilde kalma.

0|0
    0|0
    • O kadar güzel söyledin ki .. üstüne söz ekleyemiyorum. 3 yılda yaşananlaro mutluluklardn nasıl vazgeçebildi anlamış değilim. Kötü bi insanda değilm neden böyle olduk. Çok çabk inandm güvendm .s Aslında tanıdığımdada böyle değildi. Çok değişti . Değmezmiş desede dilim anlamıyor ki kalbim

• Bilirim dilin söylediğine yüreğin razı gelmıyor ama gercekler var ki oldukça acıdır bunlar.

Tek taraflıda yurumuyor gönül işleri senin uğrastığın çabaladığın kadar çabalamamıştır ama amalar bitmiyor işte... Ama sevdim ama unutamadım diyor insan her defasında.

• onu düşünmeye değmez canm sen farklı kişilerle konuşmayı eylenmeyi dene rahatlıyacaksın emin ol

0|0
    0|0
  • sana boyle dedı ve sen halan onu ıstıyorsun.sallaaa sana erkek mi yok

0|0
    0|0
    • Ben de dediğiniz gibi boşvermek istiyorum. Bzı kızlar hiç takmıyorlar anında unutuyorlar nasıl beceriyorlar çokmerak etmişimdir. Keşke onlar gibi olabilsem

Yükleniyor...