Aile içindeki giyim tarzınız nasıl?

Bayanlar, sorum sizlere olacak. Özellikle babalarınızın yanında ne kadar açık giyinebiliyorsunuz? Evde, denizde ya da havuzda babanızın yanında ne kadar açık olabilirsiniz?

0|0
18|1

En İyi Kız Görüşü

• :) O konuda her iki tarafında kısıtlamalrı yok ama saygı açısından babamın yanında giydiklerime dikkat ederim zaten açık giyinen bir insan değilim.Yerine göre giyiniyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Babam hayatta olmadığı için kayınbabama göre cevap veriyim. Dikkat ederim giyimime evdeyken şort falan giymem yanında

0|0
    0|0
  • Babamın bir kere bile kıyafetlerime karıstıgını hatırlamam, ama ben cekiniyorum. fazla bir dekolte giysiyle karsısına cıkmam, aslında zaten pekde öylede giyinmem de..

0|0
    0|0
  • babam vefat etmeden önce

evde yatma vaktine kadar eşofman takımı giyerdim.

denizde falan da bikini

0|0
    0|0
  • ben dikkat ediyorum valla, utanıyorum. kısa dar dekolteli falan giyinmiyorum

0|0
    0|0
  • kısa giyinirim. mayoyla ve bikini giyerim. mini etek vs. dışarıda ne giyiyorsam babamın yanında da giyerim. arada bn uzerimi degistirirken odaya dalar ve ben iç çamaşırıylayımdır. bakmadan alacağını alır gider, rahatsız olmaz.

0|0
    0|0
  • ben babamın yanında açık giyinemiyorum örn sıfır kolla falan dolaşamam yada çok kısa bir şortla tarzım değil yani denizde ise mayo ve şort giyerim.

0|0
    0|0
  • Babam asla giyimime karışmadı..Ama insan dikkat ediyor çekiniyor ister istemez:D

0|0
    0|0
  • şort giyerim askılı giyerim denize girerken mayo giyiyorum normalde dışarı çıktığımız zaman etek elbise giyeceksem diz üstü olabilir ama aşırı kısa olmıcak şortsa diz üstünden bir karış üstte filan oluyor

0|0
    0|0
  • benim babam değil de annem karışır kıyafetlerime :D sadece denizde karısmıyor babamın yanında da bikini falan giyerim yanı

0|0
    0|0
  • Zaten çok açık giyinmem, giyinirsem de sadece ailemin yanında değil her yerde rahatsız olurum. Ama babam bilir yani ne giyindiğimi görür de.

0|0
    0|0
  • Mini olmamak kaydıyla şort ve tişörtle ev içerisinde.Zaten tatile götürme gibi bir huyu olmadığı için daha da açılma gibi bir imkanımız yok...

0|0
    0|0
  • normal zaman nasılsam, babamın yanında da öyleyim

0|0
    0|0
  • denizde babam mayo giymeme kızmaz ama ben gymem şort ve sıfır kollu evde sıfır kollu ve şort

0|0
    0|0
  • Benim babam hic karismaz ki kiyafetime... ben zaten öyle abartmam :-)

0|0
    0|0
  • rahatımdır gerek babam gerek dedem

denız konusuna gelincede bikinimi giyerim beraber yuzerız babamla

benı hıc kısıtlamaz hıcbır konuda..

ama aksam saat 10 da ıllakı evde olucam lakın gece bıryere gıtmek ıstersem yıne saat verır bana ve hernereye gıdeceksem şu saatte gelmen karşılıgında izin veriyorum der

zaten suan nısanlıyım sevgılım asker ben pek gezmıyorum

babamında canına mınnet bu durum tabı

0|0
    0|0
  • giyim çok fazla açık olmadıkça şort askılı gibi giyerim.. benim için daha çok davranış önemlidir.. asla babamın yanında bacak bacak üstüne atmam..

0|0
    0|0
  • karışmaz ama insan babasıda olmaz açık giyinince kendini tuaf hissediyor askılı ve şorttan farklı bişey giymem şortuda artık giymiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...