20 yaşındayım ve yüzme bilmiyorum. Eksiklik midir?

Aslında her sene tatile çıkarım ama bir türlü yüzmeyi öğrenemedim. aslında yüzüyorum ama suyun üstünde duramıyorum. bi tekniği var mı?

0|0
16|15

En İyi Erkek Görüşü

• birinci adım = kural: inanmak (suda batmadan durabileceğine inanman)

ikinci adım ; suyun boğazına kadar gelecek olan bi yere git ve içini doldurabildiğin kadar havayla doldur ve nefesini tut, sonra ayaklarını kaldır(dizlerini kırarak), vücudunu asla sıkma, sadece nefesini tut, bu şekilde bastırsalar bile batmazsın(batmadan durabileceğine inandın artık)

sonraki seviye :) nefesini tutmadan suyun üstünde durmak:

heyecan yapıp hızlı nefes alıp verme, nefes verişlerinde nefesinin tamamını verme

kollarınla hafif hafif suyu aşağıya ittir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Öğrenmek önemli, hayatın ne getireceği belli olmaz, belki ihtiyacın olur. Bir yakının suya düşer onu kurtarırsın, gemi batar, en azından yüzme bildiğin için bir umudun olur. İlla ki gerekir, önemli şeyler bunlar. Öğrenmeni tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • bn de öleym ya biraz eğlenicek takılcak kdr griorm ama profesyonel değilm bnce bi eksiklik değil ama yatınla okyanusa gitme.

0|0
    0|0
  • yoo eksiklik değildir öğrenirsin nolmuş

0|1
    0|0
  • eksiklik olsa bende eksik olurdum kardeş bend bilmiorum çnkü korkuorum sudan

0|1
    0|0
  • Hayr neden eksıklık olsun ki ?... Kursa git 1 ay maksimum..Hemen öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • Antalyada yaşıyorum ve burada bile yüzme bilmeyenler var..Yine de öğrenmeni tavsiye ederim ama eksiklik değil :)

0|0
    0|0
  • :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D İlginç. Üzülme, bir kaybın yok.. =))

0|0
    0|0
  • bence öğrenmelisin kesinlikle

0|0
    0|0
  • Çok şey kaçırıyorsun bence öğrenmelisin.

0|1
    0|0
  • Annem 45 yasinda öğrendi desem?

0|0
    0|0
  • Ben de bilmiyorum, kollukla yüzüyorum çok rahat ediyorum, şiddetle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • kendini sıkmayıp telaş yapmazsan zaten suyun üstünde durursun. havuzda bile

0|0
    0|0
  • eksiklik değil ama öğren bence bir an önce yüzmeyi bilene, yüzmek daha zevkli

0|0
    0|0
  • bilsen daha iyi tabi ama öyle utanacağın bir durumda değil kafana takma

0|0
    0|0
  • kolaylıkla yüzme kurlarında 2 -3 dersten sonrra öğrenebilirsin..

0|0
    0|0
  • Niye eksiklik olsun bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp bence hevesin varsa istekliysen öğrenmelisin

0|0
    0|0
    • nasıl öğrenicem bu yaştan sonra da kursa gidilmez ki

• Neden gidilmesin istiyorsan git bnce

Erkekler Ne Diyor 14

• 27 yaşındayım. Düzenli deniz/tatil/havuz hayatımız olmadı. 2 kez kursa gittim, hala yüzemiyorum. Ancak su üstünde sırtüstü yatabiliyorum.

Öğrenirsin istersen, bu bir eksiklik değil tabi ki.

0|0
    0|0
  • 21 yaşındayım ben de fazla bilmiyorum utanıyorum ama yapacağım bir şey yok dert etme.

0|0
    0|0
  • hemşeri olaydık öğretirdim

0|0
    0|0
  • Eksiklik tabi yarın bigün hayvanı yüz diyecekler sana utanmıcanmı :/

0|0
    0|1
  • suyun altında çok güzel yüzüyorum ama üstüne gelince yüzemiyorum anlamadım gitti şu suyun üstünde nasıl duruyorlar görünmez balon felan mı takıyolar :D :D

0|0
    0|0
  • Yağmur yağınca boğulma tehlikesi yaşamıyorsan, kara'da kaldığın sürece problem edilmez :)

0|0
    0|0
  • yüzmede her şey inanmakla alakalı batmıycagına inanıcaksın sen kulaç atmayı falan geç suyun üstünde durmayı ögren %80 btmş sayılır

0|0
    0|0
  • tabikide :D ayıp be git öğren hemen rezil olursun herkese valla :D

0|0
    0|0
  • Değildir. Öğrenmekde zor birşey değil.

0|0
    0|0
  • Köpek Balığı gibi yüzerim darısı başına kardeşm .s

0|0
    0|0
  • ogrenırsın kursuna git ;)

0|0
    0|0
  • 28 yaşımdayım ben de bilmiyorum umrumda değil, kimse de bilmiyorum diye aşağılamadı

0|0
    0|0
  • 30 yaşındayım. Bilmiyorum. Eksikliğini de hissetmedim. İhtiyaçlar kişiye göre değişir.

0|0
    0|0
  • Utanılacak bir şey değil ama genel olarak bilmelisin bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...