Maalesef kilo sorunları?

Merhaba ben167 boyundaym ama benim etim aşırııııı derecede yumuşak ben nasıl sıkılaşıp kilo vercem lafam karıştı artık bende ince olmak istiyorum :/

Güncellemeler:
64 kiloyum 167 boyundayım ama kaç tane bebek gördüm benden daha sıkı ben nefret ettim kendimden neredeyse ne yapacağım bilmiyorum

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• genç bir bayansın uzun boylusun ve aşırı bir kilon da yok güven bana.
    kendini hiç bir zaman güzel olmayan çekici ve güzel olmayan bir bayan olarak görme.
    sadece fazla kilon olduğunu düşünüyorsan acele etmeden zamanla kilolarından kurtul
    be yaşında olmanın her zaman değerini ve özelliğini hissederek yaşamalısın
    senden farklı bedene sahip olan seninde olmak istediğin bene sahip bayanları kıskanma hiç bir zaman. senin ollardan hiç bir eksiğin yok. sadece yapman gereken istediğin ideal bedene sahip olmak ve hayatınıda mutlu ve moralli bir şekilde yaşamak olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fitness'a başla kanks, çok yararını görürsün.

1|0
    0|0
  • Squad yap tas gibi brezilya kalcan olsun. Deadliftle de orta bolgen taşlaşır. Kisacasi burada uzun uzin herseyi anlatamam. Saglam bir salona git ve spor yap...

0|0
    0|0
  • koş bisiklet sür spor salonuna yazıl dans et yüz hangisini istersen sadece bir adım önemli gerisi ne yaptığın önemli değil

0|0
    0|0
  • Yeme sahip çık boğazına

0|0
    0|0
  • kimse oturduğu yerden sıkılaştırmıyo googleda programlar var ara çalış sonra

0|0
    0|0
  • yüzme en iyi sıkılaştırıcıdır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kilon kaç ki?
    Belkide sadece sporla sıkılastirman gerekir ondan soruyorum

1|0
    0|0
  • Spor yapman gerekli tabiki

0|1