Arkadaslar Yuzme genisletirmi?

Arkadaslar 19yasindayim yuzerek omuzlarim genislermi bunu merak ediyorum cogu yerde 18 bazi yerlerde 20 yasinda kemik ucu buyumesinin durdugu soyleniyor bu yaslarda yuzup tecrube eden birileri var mı

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzmenin omuzlara ve kollara faydası çok. Fakat sallapati yüzmeyeceksin. Kulaç atmanın teknik gerekliliklerini karşılayarak yüzmeye çalış. 3 ayda 1 defa yüzmeye gitme, düzenin olsun. farkedeceksindir zaten.

0|0
    0|0
    • Ya eger yaparsam haftada iki defa gidicem duzenli olarak kurs alip teknikde ogrenebilirim ama yasim gectu diye dusunuyorum bu yasdan sonra etki edermi

• Vücut geliştirme yaptığında kolların ve adeleler yaşa bakmaksızın genişliyorsa, omuzlarda genişler.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben yüzüyorum düzenli olarak. Ve evet genişliyor.

0|0
    0|0
  • Genişler ama çok uzun sürede

0|0
    0|0
    • Sanmiyorum yaa cok kucuk yaslarda baslamak gerek ama tsskkurler:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet omuz gelişir. kemik gelişimi 20-22 yaşlarına kadar devam eder. Bu yaşlara kadar yapacağın herşey kemik açısından senin lehinedir :)

0|0
    0|0
    • Ya acikcasi tek istegim omuz genislemesi icin yokaa yuzmeyi cok sevdigimden degil olimpik yuzme havuzu var haftada iki gunden mesela 1yil duzenli yuzsem genislermi merak ediyorum sonradan husrana ugramak isdemiorm

• Kesin konuşmayayım ama genişlettiğini söylüyorlar. Yine barfiks ve basketbolda omuz genişletir.

• Evedde iste yastan dolayi teredutum var body yapmisligim var yine baslicamda o sisiriyorum bir yuzucu vucudunun yerini tutmaz yani:)

• Aynı yaştayz. Ben kücüklügmdendir yüzerim ve kürek cekerim. Genis ve yuvarlak omuzlarm var. Basket oynayarakta omuz başlarnı şekllendirebilirsn

0|0
    0|0
  • Genişler. Ama düzenli şekilde yüzmen lazım.

0|0
    0|0
  • Yüzme omuzlar ve göğüsler için gayet verim alabileceğin bir spordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...